O szkoleniach otwartych dla Administracji Publicznej

Jak i gdzie organizujemy szkolenia otwarte dla Administracji Publicznej.

Rabaty, których udzielamy.

 

Szkolenia otwarte organizujemy w Krakowie, Warszawie,  Na szkolenia otwarte zapraszamy Uczestników z urzędów i instytucji publicznych. Takie szkolenia dają możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własny urząd / instytucję i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy, ale i sukcesy zawodowe. Na szkoleniach otwartych wśród nieznanych nam osób istnieje czasem większa swoboda, możliwość większego „otwarcia się”, niż wewnątrz znanego zespołu pracowników (przełożonego).

 

Tu znajdziesz wszystkie programy szkoleń, które możemy zorganizować także w Twoim mieście »

 

Dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń - dlatego każdy uczestnik szkolenia otwartego wypełnia ankietę, w której informuje nas o swoich indywidualnych oczekiwaniach względem szkolenia. Wszystkie Państwa sugestie przekazujemy bezpośrednio do trenera.

 

Dbamy o to, aby na szkoleniach otwartych również (co jest oczywiste w przypadku szkoleń zamkniętych) mieli Państwo możliwość wpływu na jego zakres i przebieg.

Uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i staramy się je spełniać.

 

W ramach szkoleń otwartych proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo potrzeb szkoleniowych. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, czego naprawdę potrzebujemy (który program szkolenia będzie najwłaściwszy właśnie dla Państwa) i aby otrzymać kompetentne wskazówki, przygotowane przez profesjonalnego doradcę.

 

Program doradczy

 

Taki rodzaj szkolenia, to również prostota rezerwacji i logistyki - my zarezerwujemy Państwu salę szkoleniową, noclegi i posiłki. Państwa zapraszamy natomiast do urokliwego Krakowa, tętniącej życiem Warszawy gdzie po skończonym szkoleniu można odpocząć w atrakcyjnych miejscach - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a my z przyjemnością podpowiemy, gdzie i jak najlepiej spędzić czas.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny system rabatów, dzięki który mogą Państwo skorzystać z naszych szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach

 

Promocja ilościowa:

2 osoby z jednej firmy: 50 PLN
3 osoby z jednej firmy: 75 PLN


Promocja czasowa:

Jeśli zgłoszą się Państwo do 7 dni przed datą szkolenia, dostaną Państwo od nas rabat w wysokości 50 PLN od osoby.


Stały Klient:

Gdy już będą Państwo uczestnikami kolejnego naszego szkolenia, przyznamy Państwu dodatkowy rabat
w wysokości 10% na każde organizowane przez nas szkolenie

 

Hotele, w których organizowane są szkolenia otwarte znajdują się w ścisłym centrum miast. Po zakończonym dniu szkolenia, w ciągu kilku minut, piechotą, mogą się Państwo znaleźć w bardzo atrakcyjnych miejscach i skorzystać z ich wyjątkowej atmosfery.

Regulamin szkoleń otwartych dla AP


Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:


Justyna Kudelska   Klaudia Adamus

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń dla Administracji Publicznej

e-mail: jkudelska@avenhansen.pl
tel. 12 399 41 69, 533 305 542

 

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń dla Administracji Publicznej

e-mail: kadamus@avenhansen.pl
tel. 12 399 41 69, 515 212 450

 

Zapraszamy do świata AVENHANSEN - ten świat, to szkolenia biznesowe - takie, jakich potrzebujecie. To nauka w przyjaznej atmosferze i radość z wykonywanej pracy.


Szkolenia otwarte dla AP   Szkolenia zamknięte dla AP