Konferencja 2016-09-22

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym na skalę Polski wydarzeniu, jakim jest konferencja „SCENA MÓWCÓW – przemawiaj z pasją”. Winston Churchill powiedział kiedyś: Mówca tak powinien skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, nie wyczerpując słuchacza. My dokładamy do tego swoją myśl, która brzmi: Mówca tak powinien przemawiać, by z każdego jego słowa i gestu płynęła prawdziwa pasja!

22 i 23 września w Sopocie, w niezwykłej Zatoce Sztuki zrealizujemy nasz innowacyjny, autorski projekt konferencyjny, którego celem jest pokazanie w niekonwencjonalny sposób, jak z wymagających i nierzadko stresujących wystąpień publicznych uczynić swoją pasję.

Po raz pierwszy na jednej scenie spotkają się tak wyborne postacie jak m.in. Rafał Żak, Michał Kasprzyk, Paweł Jach, Michał Mącznik, Agnieszka Olejnik i Iwona Ryszkowska! (pozostałe prelekcje, w tym wyjątkowe Gwiazdy! - wkrótce)

 

PRELEGENCI

 

 

RAFAŁ ŻAK
Coach, trener, mówca. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Jako coach (akredytacja ICF) pracuje głównie z menedżerami w zakresie business coachingu. W roli autora publikuje teksty dotyczące rozwoju kompetencji. Jest autorem między innymi książki "Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi”.

 

 

MICHAŁ MĄCZNIK
Trener, Improwizator sceniczny.Mówca, bloger.

Założyciel i prowadzący Improv Club, Comedy Lab oraz Krakowskich Komediowych Impro Dżemów. Improwizator w krakowskiej grupie improwizacyjnej "Tubajfor". Od 7 lat specjalizuje się w szerzeniu wiedzy na temat improwizacji oraz przekładania technik scenicznych do życia osobistego, pracy, prowadzenia biznesu i wystąpień publicznych. Współautor książki "Praktyczna Improwizacja".

 

 

MICHAŁ KASPRZYK
Ekspert przemówień publicznych. Ewangelista TED

Od 4 lat porusza się w temacie wystąpień publicznych, głównie za sprawą organizowanego przez siebie TEDx Wrocław – konferencji na licencji TED o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania. Zamiłowanie do przemówień realizuje poprzez coachowanie mówców, przygotowywanie wspólnie z nimi przemówień, szkolenia z umiejętności prezentacyjnych oraz przemawianie i prowadzenie konferencji.

 

 

AGNIESZKA OLEJNIK
Coach i trener kompetencji miękkich.

Dyplomowany trener biznesu i coach, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie ZZL i rozwoju. Specjalizuję się w realizacji szkoleń miękkich z zakresu komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, przywództwa, motywowania personelu, coachingu, zarządzania sobą w czasie, biznesowego savoir – vivre’u, budowania profesjonalnego wizerunku, autoprezentacji, budowania relacji w przedsiębiorstwie. Prowadzi projekty z zakresu HR dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Szkoliła m.in. takie firmy jak: Metsa Tissue, Coffeeheaven, 5aSec, Pijalnie Wedel S.A., SAP, Zelmer, Cyfrowy Polsat, Opek, Dom Wiedzy, Blycolin Polska.

 

 

IWONA RYSZKOWSKA
Stylistka. Trener wizerunku. Właścicielka Strefy Stylu.

Jest modową ekspertką, główną stylistką i właścicielką Strefy Stylu. Prowadzi autorskie szkolenia dotyczące wizerunku biznesowego, dobrego stylu i zasad dress code. Ubiera wszystkich, którzy chcą uczynić z wyglądu swój atut i czuć się atrakcyjnie. Bywają wśród nich biznesmani, politycy, aktorzy. Stylizuje sesje zdjęciowe oraz pokazy mody.

 

 

PAWEŁ JACH
Przedsiębiorca, Dyrektor Regionalny i Trener Narodowy BNI - największej organizacji rekomendacji biznesowych na świecie, zrzeszającej w Polsce ponad 1400 właścicieli firm.

W ramach swojej działalności biznesowej pomaga przedsiębiorcom i inwestorom w zakupie firm na terenie Polski i Ukrainy. Ekspert ds. biznesu relacyjnego, networkingu, sprzedaży przez rekomendacje i jasności w komunikacji. Jego przygoda z wystąpieniami publicznymi zaczęła się wiele lat temu w klubie mówców. W swojej karierze wielokrotnie przemawiał - głównie przed grupami przedsiębiorców - od kilkunastu do tysiąca. Pomógł wielu osobom w zakresie wystąpień publicznych - między innymi przygotowywał polskich naukowców z branży energetycznej do wystąpień podczas konferencji w Barcelonie, polityków do wystąpień zagranicznych oraz biznesmenów i przedsiębiorców. Autor koncepcji "Win - win - win w biznesie".

 

 

LISTA PRELEGENTÓW JEST WCIĄŻ W OPRACOWANIU – TRWAJĄ ROZMOWY. WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE!

ZATOKA SZTUKI i BARBEQUE NETWORKING

„SCENA MÓWCÓW – przemawiaj z pasją” to nowatorski projekt, który powstał z naszych marzeń i pasji do tego, co robimy.  Wyzwaniem jest dla nas zrealizowanie naszych pomysłów i wizji w wielkim stylu, zachowując jednocześnie dbałość o szczegóły. Dowodem naszej troski o detale jest wybór miejsca konferencji. Zatoka Sztuki to wyjątkowy punkt na mapie Sopotu. Zresztą … zobaczcie Państwo sami.
 

 

Wieczorem, po zakończeniu programu pierwszego dnia konferencji zapraszamy Państwa na „Barbeque Networking” – imprezę przygotowaną dla Państwa w specjalnej strefie na plaży.
Podczas tego wieczoru spróbować będzie można grillowanych specjałów, posłuchać muzyki na żywo, zintegrować się z innymi uczestnikami i porozmawiać o swoich doświadczeniach biznesowych.
 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA KONFERENCJA?CHCESZ JUŻ DZIŚ ZAPISAĆ SIĘ NA TO WYJĄTKOWE WYDARZENIE?
Zapraszamy do kontaktu! Liczba miejsc ograniczona. 

Napisz do nas: konferencje@avenhansen.pl 


Zgłoś swój udział już dzisiaj!
W celu zgłoszenia się na Konferencje, prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie na adres: konferencje@avenhansen.pl »


W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.       

  Pobierz plik: FORMULARZ ZGŁOSZENIA
     
  Pobierz plik: REGULAMIN UDZIAŁU W KONFERENCJI

 

 

  Prosimy o kontakt:
   
 

Katarzyna Sochacka - Kasznia

Specjalista ds. Organizacji Konferencji

k.sochacka-kasznia@avenhansen.pl

tel. 507 836 007
 

Karolina Gałkowska

Specjalista ds. Organizacji Konferencji

kgalkowska@avenhansen.pl

tel. 12 399 41 92