Gwarancja Praktycznych Umiejętności

GPU

AVENHANSEN (GPU)

Szkolenie jest szansą na rozwój i inwestycję w siebie. Wybierając naszą ofertę mają Państwo szansę skorzystania z najwyższych standardów usług. Jesteśmy firmą, która empatycznie wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów, dlatego wiemy, iż wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto mimo już zdobytego wykształcenia nadal się szkolić ? Nabywanie nowych umiejętności powinno być dla nas priorytetem; udoskonaleniem siebie i swoich zawodowych kompetencji. Jeśli tak nie jest, warto zadać sobie pytanie, czy należy odrzucać szansę jaką stawia przed nami udział w szkoleniu? Zastanówmy się, jakie jest ryzyko uczestnictwa w szkoleniu, a z drugiej strony postawmy na szali szansę, jakie ono za sobą niesie.

 

Czy możliwość poznania nowych ludzi, nowych opinii na interesujący nas temat, nowych spostrzeżeń na nurtujące zagadnienia są warte wyjazdu na dwa dni do trzygwiazdkowego hotelu w centrum Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Katowic czy Zakopanego?

 

Rozważmy, może przy okazji (to dla sceptyków) nauczymy się nowych rzeczy, nabędziemy nowych kompetencji związanych z naszym zawodem lub po prostu z życiem. Dzięki tym nowym umiejętnościom zwiększymy naszą szansę na awans, na podniesienie wynagrodzenia, na atrakcyjność (zawodową, również prywatną). Może polepszymy nasze kontakty z ludźmi, którzy nas otaczają? Powodów, dla których warto brać udział w szkoleniach jest dużo. Każdy ma odmienne opinie, preferencje i spostrzeżenia. Nasz model współpracy jest ukierunkowany na Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pytania i wątpliwości. Priorytetem pracowników firmy AVENHANSEN jest dążenie do tego, aby klient był w centrum uwagi. Informacje zwrotne dają nam możliwość natychmiastowej reakcji na Państwa oczekiwania.

My stawiamy tezę: "Szkolenia są dla wszystkich, ale nie wszyscy z nich skorzystają". To, czy chcesz wykorzystać szansę zdobycia Praktycznej Wiedzy, zależy od Ciebie. My dajemy Gwarancję, że taką wiedzę otrzymasz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń do nas. Tu znajdziesz wszelkie namiary na nas: Kontakt »

 

Daję GWARNCJĘ na najwyższą jakość usług oferowanych przez AVENHANSEN.

Maciej Firlit
Prezes Zarządu AVENHANSEN Sp. z o.o.

 


Wywiad z Prezesem »