Wycieczki po Krakowie

  Anna Warzecha
     

Rodowita Krakowianka, licencjonowany przewodnik krakowski i beskidzki. Z wykształcenia - historyk sztuki, z zamiłowania - poszukiwacz krakowskich ciekawostek. Chętnie prowadzi wycieczki po tradycyjnych trasach, a jeszcze chętniej - po mniej znanych zakątkach miasta. 

W wolnych chwilach tańczy tańce bałkańskie i ucieka z miasta szukając odpoczynku w górach. 

 

  Elżbieta Sanetra
     

Licencjonowany Przewodnik Miejski po Krakowie i Ojcowskim Parku Narodowym; Pilot Wycieczek

Z urodzenia i pasji – krakowianka; absolwentka animacji kultury oraz polonistyki UJ.

Zafascynowana kulturą żydowską, miłośniczka sztuki i literatury Młodej Polski, a także twórczości bardów rosyjskich, polskich i czeskich.

Zawodowo zajmuje się oprowadzaniem, fotografią i rękodziełem artystycznym.

 

 

  Grażyna Szarugiewicz
     

Licencjonowany przewodnik po Krakowie. Zakochana w królewskim mieście, po którym oprowadza dorosłych, młodzież i dzieci.

 

Wycieczki dla niej to nie tylko pokazywanie zabytków ale przede wszystkim jedna wielka opowieść, w której świat zabiera swoich turystów.

Widywana w Muzeum Narodowym jako prowadząca warsztaty, w mało znanych zakątkach Krakowa poszukująca ciekawych miejsc, w krakowskich kawiarniach z książką w ręce.

W wolnych chwilach tańczy tango, ćwiczy jogę i eksperymentuje w kuchni.

 


 

Uczestnikom naszych szkoleń otwartych pokażą uroki krakowskich uliczek, piękno zabytków i ... (ale to już podczas spotkania).

 

Poniżej prezentujemy opisy wycieczek, które mogą Państwo u nas zamówić (gratis) zawsze po pierwszym dniu szkolenia. Rezerwacji prosimy dokonywać na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia i zgłaszać do Opiekuna szkolenia.

 

Życzymy udanej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń.