Tomasz Witek

Trener rozwoju osobistego / Team Coach / Motivation Speech / Coach

Power Speech, Team Coach, Coach, Business Trainer

Charyzmatyczny mówca motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Autor innowacyjnych szkoleń i warsztatów w tematyce „EGO”. Międzynarodowy certyfikowany trener coachingu zespołowego metodą Action Learning. W swojej karierze przemawiał do ponad 14 700 osób. Profesjonalista z wielką pasją. Od 10 lat służy klientom kompetencjami, wiedzą i zaangażowaniem jako trener, coach oraz team coach. Korzysta z bogatej praktyki w sprzedaży, negocjacjach, obsłudze klienta, rekrutacji oraz motywacji.
Łączy wieloletnie doświadczenie z wiedzą z zakresu, ekonomii, biznesu, informatyki oraz z psychologii.

wyślij zapytanie do trenera
Tomasz Witek

O mnie

Posiada bardzo dużo pozytywnej energii oraz prosty i zrozumiały przekaz co potwierdzają liczni, zadowoleni uczestnicy. Na co dzień mieszka w Białce Tatrzańskiej na Podhalu wraz z żoną oraz dwoma synami.
Z pasji i zamiłowania Góral. Gra w muzyce góralskiej  im. Ks. Prof. Józefa Tischner  na basach podhalańskich oraz kontrabasie. Prywatnie organizator zimowej akcji Bezpiecznie na Nartach – której ambasadorem są min. Justyna Kowalczyk oraz Rafał Sonik.

W  doświadczeniu zawodowym był pracownikiem etatowym, sprzedawcą,  managerem, dyrektorem, członkiem oraz prezesem zarządu. Ze swojego bogatego doświadczenia korzysta na co dzień podczas pracy z klientami. Ma doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych oraz zarządzaniu dużymi zespołami - od kilku do kilkuset osób. W wieku 28 lat był współzałożycielem i współwłaścicielem multiagencji, która zdobyła jako pierwsza w Polsce statuetkę Debiut Roku 2012 od AXA Polska. Odbiór statuetki odbył się w  głównej siedzibie AXA Global w Paryżu. Od 2006 roku bierze czynny udział w szkoleniach, kursach, coachingach w Polsce oraz poza granicą. Doskonali kompetencje trenera, coacha, team coach dla dobra klientów. Jako trener specjalizuje się przede wszystkim w szkoleniach „miękkich”. Specjalizacje Pana Tomasza to : motywacja, ego w życiu człowieka, potęga świadomości, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie relacji w biznesie, efektywność osobista, komunikacja interpersonalna, asertywność, przywództwo w XXI wieku, profesjonalna obsługa klienta, negocjacje, coaching oraz team coaching.
Pracując metodami warsztatowymi wykorzystuje proces grupowy oraz umiejętności  team coacha aby pomagać uczestnikom rozwijać potrzebne w pracy kompetencje zawodowe oraz osobiste. Prowadzi business coaching, team coaching dla specjalistów, managerów, prezesów oraz life coaching. Jako trener i coach działa wg. zasad etycznych zawodu psychologa oraz międzynarodowej organizacji International Coach Federation.

Moją pasją jest przekazywanie swojej wiedzy oraz energii każdej osobie otwartej na zmianę.