Tomasz Witek

Trener rozwoju osobistego / Team Coach / Motivation Speech / Coach

Power Speech, Team Coach, Coach, Business Trainer

Charyzmatyczny mówca motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Autor innowacyjnych szkoleń i warsztatów w tematyce „EGO”. Międzynarodowy certyfikowany trener coachingu zespołowego metodą Action Learning. W swojej karierze przemawiał do ponad 14 700 osób. Profesjonalista z wielką pasją. Od 10 lat służy klientom kompetencjami, wiedzą i zaangażowaniem jako trener, coach oraz team coach. Korzysta z bogatej praktyki w sprzedaży, negocjacjach, obsłudze klienta, rekrutacji oraz motywacji.
Łączy wieloletnie doświadczenie z wiedzą z zakresu, ekonomii, biznesu, informatyki oraz z psychologii.

wyślij zapytanie do trenera
Tomasz Witek

O mnie

Posiada bardzo dużo pozytywnej energii oraz prosty i zrozumiały przekaz co potwierdzają liczni, zadowoleni uczestnicy. Na co dzień mieszka w Białce Tatrzańskiej na Podhalu wraz z żoną oraz dwoma synami.
Z pasji i zamiłowania Góral. Gra w muzyce góralskiej  im. Ks. Prof. Józefa Tischner  na basach podhalańskich oraz kontrabasie. Prywatnie organizator zimowej akcji Bezpiecznie na Nartach – której ambasadorem są min. Justyna Kowalczyk oraz Rafał Sonik.

W  doświadczeniu zawodowym był pracownikiem etatowym, sprzedawcą,  managerem, dyrektorem, członkiem oraz prezesem zarządu. Ze swojego bogatego doświadczenia korzysta na co dzień podczas pracy z klientami. Ma doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych oraz zarządzaniu dużymi zespołami - od kilku do kilkuset osób. W wieku 28 lat był współzałożycielem i współwłaścicielem multiagencji, która zdobyła jako pierwsza w Polsce statuetkę Debiut Roku 2012 od AXA Polska. Odbiór statuetki odbył się w  głównej siedzibie AXA Global w Paryżu. Od 2006 roku bierze czynny udział w szkoleniach, kursach, coachingach w Polsce oraz poza granicą. Doskonali kompetencje trenera, coacha, team coach dla dobra klientów. Jako trener specjalizuje się przede wszystkim w szkoleniach „miękkich”. Specjalizacje Pana Tomasza to : motywacja, ego w życiu człowieka, potęga świadomości, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie relacji w biznesie, efektywność osobista, komunikacja interpersonalna, asertywność, przywództwo w XXI wieku, profesjonalna obsługa klienta, negocjacje, coaching oraz team coaching.
Pracując metodami warsztatowymi wykorzystuje proces grupowy oraz umiejętności  team coacha aby pomagać uczestnikom rozwijać potrzebne w pracy kompetencje zawodowe oraz osobiste. Prowadzi business coaching, team coaching dla specjalistów, managerów, prezesów oraz life coaching. Jako trener i coach działa wg. zasad etycznych zawodu psychologa oraz międzynarodowej organizacji International Coach Federation.

Moją pasją jest przekazywanie swojej wiedzy oraz energii każdej osobie otwartej na zmianę.

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin