Marcin Banasik

Trener

Radca prawny, doktorant w Katedrze Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

wyślij zapytanie do trenera

O mnie

Prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego, wykładowca na kierunku prawo w Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa nowoczesnych technologii, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych oraz postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych.
Na swoim koncie ma zrealizowanie wielu szkoleń dla organów administracji publicznej, szkół wyższych i podmiotów prywatnych.

Autor szeregu artykułów w czasopismach naukowych i pozycji publicystycznych oraz prelegent na licznych konferencjach naukowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Dwukrotny Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, a także wielokrotny Stypendysta Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Jako prawnik posiada bogate doświadczenie procesowe i wieloletnią praktykę w prowadzeniu spraw cywilnych, administracyjnych i karnych. Doradzał Klientom z sektora nieruchomości, handlu i telekomunikacji przy prowadzeniu spraw związanych ze zmianą struktury organizacyjnej oraz w bieżącej działalności gospodarczej.

W pracy trenera szkoleniowego posiada doświadczenia w szkoleniu tradycyjnym, jak również w różnych formach e-learningowych.

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin