Małgorzata Niemiec

Trener

Trener, doradca, audytor, były arbiter z listy Prezesa UZP, praktyk z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE. Reprezentuje strony przed Krajową Izbą Odwoławczą.

wyślij zapytanie do trenera
trener Małgorzata Niemiec

O mnie

Doświadczenie trenerskie od 2003 roku,  tylko w ostatnich latach przeprowadziła kilka tys. godzin szkoleniowych. Arbiter z listy Prezesa UZP w latach 2004 - 2007, audytor  z zaświadczeniem Ministra Finansów, wpisana na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zamówień publicznych od strony Zamawiającego, Wykonawcy, a także audytora. 

Organizuje przetargi publiczne, kieruje studiami podyplomowymi o tematyce zamówień publicznych w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Wykłada głównie w zakresie audytu i zamówień publicznych.

Jest konsultantem do spraw zamówień publicznych i audytorem.
 

Doświadczenie i kwalifikacje:

  • Doświadczenie trenerskie od 2003r. - tylko w ostatnich latach kilka tys.  godzin szkoleniowych potwierdzonych referencjami
  • Orzekała w sprawie odwołań - Arbiter z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2004 - 2007, obecnie reprezentuje strony przed KIO
  • Audytor - wpisana na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych (KLPAiKW)
  • Certyfikowany Audytor  wewnętrzny ze złożonym egzaminem  państwowym - zaświadczenie Ministra Finansów
  • Certyfikowany Dyplomowany Audytor Wewnętrzny II stopnia Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej
  • Praktyk od strony Zamawiającego - wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE
  • Praktyk od strony Wykonawcy - wieloletnie usługi doradcze dla wielu firm z różnych branż w zakresie Pzp
  • Kierownik i jeden wykładowców  zaprogramowanych przez siebie studiów podyplomowych o tematyce zamówień publicznych w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu
  • Certyfikowany ekspert ds. zamówień publicznych w specjalności  doradca i szkoleniowiec - projekt KIGNET  podsieć  LEX
  • Od 2004 roku - członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych - najdłużej funkcjonującego w Polsce stowarzyszenia zrzeszającego ekspertów zajmujących się tematyką zamówień publicznych

 

Dlaczego szkolę?

Zajmuję się zamówieniami publicznymi od wielu lat, przede wszystkim jako praktyk, przeprowadzając różnorodne wartościowo i przedmiotowo postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - orzekając w sprawach odwołań, kontrolując, audytując przeprowadzone przetargi.

Prowadzę szkolenia o tematyce m.in. zamówień publicznych, kieruję studiami podyplomowymi z zakresu zamówień publicznych w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Jestem także autorem programu tych studiów.

Znam problematykę zamówień publicznych praktycznie od strony zamawiającego, wykonawcy, kontrolujących, zarządzających - dlatego mogę i chcę podzielić się z uczestnikami szkoleń praktyczną wiedzą bardzo potrzebną przy udzielaniu zamówień publicznych. Pragnę przekazać cenne i przydatne doświadczenia dla obu stron postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W pełnej problemów prawnych i praktycznych sferze przetargów publicznych jest ciągle dużo do zrobienia, dlatego uważam swoją pracę za potrzebną.

 

O sobie

Najważniejsza w życiu - rodzina. Zainteresowania - muzyka, taniec, film, sport. Cieszy mnie ogromnie każda wolna chwilka i nie rozumiem, co znaczy nuda.

Chciałabym zrobić w życiu jeszcze milion rzeczy i wierzę, że mi się to uda :-)

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin

Opinie uczestników szkoleń trenera

"Profesjonalne szkolenia z indywidualnym podejściem trenera."
"Szkolenie super, elastyczność trenera pozwala na dostosowanie do indywidualnych problemów, a otoczka szkolenia nie pozostawia nic do szkolenia. Jeszcze tu wrócę :-)"
"Profesjonalne podejście do klienta i tematu."
"Bardzo profesjonalne szkolenie, duża wiedza merytoryczna trenera, atrakcyjny sposób prowadzenia."
Dołącz do zadowolonych uczestników szkoleń