Małgorzata Niemiec

Trener

Trener, doradca, audytor, były arbiter z listy Prezesa UZP, praktyk z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE. Reprezentuje strony przed Krajową Izbą Odwoławczą.

wyślij zapytanie do trenera
trener Małgorzata Niemiec

O mnie

Trener, doradca, audytor, były arbiter z listy Prezesa UZP, praktyk z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE. Reprezentuje strony przed Krajową Izbą Odwoławczą.

 

Organizuje przetargi publiczne, kieruje studiami podyplomowymi o tematyce zamówień publicznych w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Wykłada głównie w zakresie audytu i zamówień publicznych.

 

Jest konsultantem do spraw zamówień publicznych i audytorem.


 

Doświadczenie i kwalifikacje:
 

  • Szkoleniowiec/doradca/praktyk/ z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE.
  • Arbiter z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2004 - 2007.
  • Certyfikowany Audytor wewnętrzny ze złożonym egzaminem państwowym - zaświadczenie Ministra Finansów.
  • Certyfikat Dyplomowanego Audytora Wewnętrznego II stopnia Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej.
  • Certyfikat doradcy i szkoleniowca – projekt KIGNET, podsieć KIGNET LEX.
  • Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.
  • Współpracuje w zakresie zamówień publicznych z licznymi jednostkami sektora finansów publicznych oraz z przedsiębiorcami.
  • Organizator wielu przetargów publicznych, zróżnicowanych wartościowo i przedmiotowo, w tym inwestycyjnych oraz finansowanych ze środków UE.

 

 

Dlaczego szkolę?
 

Zajmuję się zamówieniami publicznymi od wielu lat, przede wszystkim jako praktyk, przeprowadzając różnorodne wartościowo i przedmiotowo postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - orzekając w sprawach odwołań, kontrolując, audytując przeprowadzone przetargi.

Prowadzę szkolenia o tematyce m.in. zamówień publicznych, kieruję studiami podyplomowymi z zakresu zamówień publicznych w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Jestem także autorem programu tych studiów.

Znam problematykę zamówień publicznych praktycznie od strony zamawiającego, wykonawcy, kontrolujących, zarządzających - dlatego mogę i chcę podzielić się z uczestnikami szkoleń praktyczną wiedzą bardzo potrzebną przy udzielaniu zamówień publicznych. Pragnę przekazać cenne i przydatne doświadczenia dla obu stron postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W pełnej problemów prawnych i praktycznych sferze przetargów publicznych jest ciągle dużo do zrobienia, dlatego uważam swoją pracę za potrzebną.

 

 

O sobie

 

Najważniejsza w życiu - rodzina. Zainteresowania - muzyka, taniec, film, sport. Cieszy mnie ogromnie każda wolna chwilka i nie rozumiem, co znaczy nuda.

Chciałabym zrobić w życiu jeszcze milion rzeczy i wierzę, że mi się to uda :-)

Opinie uczestników szkoleń trenera

"Profesjonalne szkolenia z indywidualnym podejściem trenera."
"Szkolenie super, elastyczność trenera pozwala na dostosowanie do indywidualnych problemów, a otoczka szkolenia nie pozostawia nic do szkolenia. Jeszcze tu wrócę :-)"
"Profesjonalne podejście do klienta i tematu."
"Bardzo profesjonalne szkolenie, duża wiedza merytoryczna trenera, atrakcyjny sposób prowadzenia."
Dołącz do zadowolonych uczestników szkoleń