Łukasz Kaliciński

Trener

Przedsiębiorca z ponad 12 letnim doświadczeniem w tworzeniu biznesów.

wyślij zapytanie do trenera
Łukasz Kaliciński

Począwszy od firmy zajmującej się recyklingiem, przez StartUp’y internetowe, prowadzenie wykładów, pisanie książek, przez markę odzieżową NOTJUSTSHOP, która będąc jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce i w Europie łączy przedsiębiorczość z mądrą akcją charytatywną, aż do agencji marketingowo-eventowej NOTJUSTSHOP, która realizuje projekty i akcje CSR, marketingowe. Wspólnym mianownikiem działań Łukasza Kalicińskiego jest łączenie działań, ludzi, organizacji, firm by udowadniać, że MYLĄ SIĘ ci, którzy sądzą że są za słabi by mieć wpływ na otoczenie, MYLĄ SIĘ ci, którzy myślą, że są gorsi.

Wiele osób, po spotkaniu z Łukaszem stwierdza że „nie jest on do końca normalny” a sam adresat tych słów z dumą przyznaje, że jest to prawda. A wszystko za sprawą emocji, pasji Łukasza i chęci zrobienia czegoś „wielkiego”, wybierania trudnej drogi w tym co tworzy.

Łukasz uwielbia zimę, narty i wszystko co z tym związane. Jego dawna miłość to koszykówka, którą uprawiał zawodowo przez ponad 11 lat. Jest niepoprawnym gadżeciarzem i jeszcze bardziej niepoprawnym optymistą, który nigdy nie mówi, że czegoś nie da się zrobić.