Katarzyna Magiera

Trener

Wizażystka - Stylistka - Kreator wizerunku – Trener. Zdobyte wykształcenie w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji wykorzystuje w praktyce uczestnicząc w sesjach zdjęciowych oraz pracując na planach filmowo- reklamowych.

wyślij zapytanie do trenera
trener Katarzyna Magiera

O mnie

Wizażystka - Stylistka - Kreator wizerunku – Trener- Krytyk filmowy

 

W życiu ważne jest aby poświęcić się temu co tak naprawdę kochamy. Moje dwie wielkie pasje to szeroko rozumiana stylizacja oraz film. Rozwijając swoje zainteresowania ukończyłam Szkołę Wizażu i Stylizacji BeautyArt oraz Krakowską Szkołę Wdzięku i Elegencji Reclamex-entery. Zamiłowanie do filmu znalazło natomiast swoje odzwierciedlenie w wybranym przez mnie kierunku studiów. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w zakresie filmoznawstwa.

 

 

Dlaczego szkolę

 

Lubię dzielić się swoja wiedzą z innymi, przyjemność sprawia mi pokazywanie kobietom jak bardzo są wyjątkowe i jak bardzo mogą być piękne.

Szkoląc poznaje nowe osoby a ich zapał i otwartość na zmiany wpływają na mnie zawsze twórczo, mobilizując do dalszego rozwoju. Cieszę się widząc efekty mojej pracy oraz zadowolenie uczestniczek szkolenia. Uwielbiam to co robię, a ogromną satysfakcję daje mi poczucie, ze moje doświadczenia mogę również przekazywać innym. Zdobytą wiedzę na temat wizażu i stylizacji staram się zawsze przekazywać w przyjazny i zrozumiały sposób, wykazując się zarazem taktem i chęcią zrozumienia oczekiwań uczestniczek szkolenia.

 

 

Doświadczenie

 

Zdobyte wykształcenie w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji wykorzystuje w praktyce uczestnicząc w sesjach zdjęciowych oraz pracujac na planach filmowo- reklamowych.

Jako wizażystka i konsultantka do spraw stylizacji i makijażu realizowałam między innymi projekty filmowo-reklamowe krakowskiego Sudia Sointeractive.

Współpracuję również ze Szkołą Wizażu i Stylizacji BeautyArt regularnie prowadząc zajęcia z zakresu makijażu orientalnego, szczególnie specjalizując się w makijażu hinduskim.

Zgodnie ze swoimi zainteresowaniami uczestniczę w eventach promujących kulturę orientu prowadząc warsztaty oraz praktyki z zakresu wykonywania makijażu egzotycznego. Zdobyte wykształcenie w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji wykorzystuje w praktyce uczestnicząc w sesjach zdjęciowych oraz pracujac na planach filmowo- reklamowych. Jako wizażystka i konsultantka do spraw stylizacji i makijażu realizowałam między innymi projekty filmowo-reklamowe krakowskiego Sudia Sointeractive. Współpracuję również ze Szkołą Wizażu i Stylizacji BeautyArt regularnie prowadząc zajęcia z zakresu makijażu orientalnego, szczególnie specjalizując się w makijażu hinduskim. Zgodnie ze swoimi zainteresowaniami uczestniczę w eventach promujących kulturę orientu prowadząc warsztaty oraz praktyki z zakresu wykonywania makijażu egzotycznego. Zajmuję się kompleksowym doradztwem z zakresu wizerunku zewnętrznego, jak i wizażem, stylizacją, czy charakteryzacja.

egularnie prowadzę warsztaty stylizacji dla kobiet w różnym wieku, zainteresowanych nauką technik makijażu od postaw, czy też udoskonaleniem już posiadanych umiejętności. Osobną grupę zagadnień stanowi tematyka kreowania wizerunku oraz stylizacji ubioru pań uczestniczących w zajęciach. Zawsze dostosowuje poziom wykładów i warsztatów do grupy wiekowej oraz stopnia znajomości przez uczestniczki omawianych zagadnień.

 

 

Obszary specjalizacji

 

Zgodnie ze zdobytym przez mnie wykształceniem oraz dotychczasowym doświadczeniem zawodowym pracuję jako trener wizażu oraz szeroko pojętego wizerunku. Prowadzone przez mnie zajęcia wzbogacam o tematykę wpływu wizerunku zewnętrznego na komunikację z ludźmi jak również elementy poprawnej autoprezentacji, mowy werbalnej i niewerbalnej. Prowadzę zajęcia z zakresu stylizacji w tym również stylizacji sylwetki.

Równolegle przygotowuje i uczestniczę w warsztatach związanych z tematyką kina oraz mediów. Prowadzę zajęcia kino terapii oraz z zakresu psychologii kina. Posiadam także doświadczenie medialne, gdyż przez 5 lat pracowałam w krakowskim Kinie Pod Baranami,odpowiadając za PR Kina, obsługę pokazów prasowych, czy premier. Przez kilka lat byłam także związana z takimi rozgłośniami radiowymi jak: Złote Przeboje, Radiofonia czy Bez Kitu, gdzie zajmowałam się zagadnieniem medialno- filmowymi.

Opinie uczestników szkoleń trenera

"Szkolenie interesujące, przydatne. Prowadząca bardzo kompetentna i miła. Polecam."
"Szkolenie było prowadzone profesjonalnie wraz z ćwiczeniami, co jest dla mnie bardzo ważne."
Dołącz do zadowolonych uczestników szkoleń