Grzegorz Opolka

Trener

Charyzmatyczny lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem, filolog,  trener różnic kulturowych w biznesie, autor wysoko ocenianych, nowatorskich projektów szkoleń językowych realizowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych.

wyślij zapytanie do trenera
trener Grzegorz Opolka

O mnie

Charyzmatyczny lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem, filolog,  trener różnic kulturowych w biznesie, autor wysoko ocenianych, nowatorskich projektów szkoleń językowych realizowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych. Prowadzi szkolenia z zakresu ogólnych i specjalistycznych umiejętności językowych.


Współpracownik największych szkół językowych w Polsce, prowadzi zajęcia ze studentami w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i Towarzystwie Edukacji Bankowej. Tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego.


Nauczyciel języka angielskiego. Świadczy specjalistyczne warsztaty językowe dla profesjonalistów, którzy w swojej pracy korzystają z angielskiego. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, autor szkoleń językowych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W swoim portfolio posiada projekty takie jak sztuka wystąpień, prezentacji i negocjacji w języku angielski, a także szkolenia językowe dla HR, logistyki, marketingu i wielu innych działów.


Prowadzi szkolenia w zakresie ogólnych i specjalistycznych umiejętności językowych.


Pracował dla największych szkół językowych w Polsce, nauczyciel języka angielskiego w Towarzystwie Edukacji Bankowej. Tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego.

Wśród przeszkolonych przez niego firm sa m. in.firmy z branży inżynieryjnej, branży mechaniki precyzyjnej, lotniczej, branży kosmetycznej i z branży hutniczej.

Szkolenia z negocjacji i prezentacji prowadzi w oparciu o oryginalne materiały Cambridge University.

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin