Anna Międlarz

Trener

Trener, coach, praktyk z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach finansowych.

wyślij zapytanie do trenera
trener Anna Międlarz

O mnie

Trener, coach, praktyk z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach finansowych.


W swojej pracy zawodowej skutecznie zarządzała zespołami sprzedażowymi, współtworzyła systemy oceny i dodatkowego wynagradzania. Jako menedżer zarządzała produktem oraz prowadziła projekty związane z wdrażaniem nowych rozwiązań produktowych i systemowych w organizacji, za co w 2011 roku została wyróżniona Nagrodą Zarządu.


Jako trener i konsultant posiada duże doświadczenie w realizacji projektów z zakresu komunikacji, sprzedaży i obsługi Klienta dla rożnych branż i sektorów. Wspiera kadrę kierowniczą w zarządzaniu m.in. w zakresie prowadzenia ocen pracowniczych, budowania autorytetu, delegowania zadań, motywowania, przywództwa.


Jest absolwentką Socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Studium Podyplomowego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w GWSH w Katowicach. Ukończyła Szkołę Trenerów Metrum oraz Szkołę Coachów Biznesu Grupy SET. Jest praktykiem NLP.

 

Ostatnio zrealizowane przez Trenera szkolenia i praca w coachingu:
Powiatowe Urzędy Pracy woj. Kujawsko-pomorskiego, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Santander Consumer Bank S.A., Grupa KGHM, Poczta Polska,  Narodowy Fundusz Zdrowia, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, urzędy wojewódzkie, sądy rejonowe woj. mazowieckiego.
 

Szkolenia zamknięte trenera