Szkolenia: Zarządzanie

Myśl inaczej. Bądź kreatywny. Zarządzaj kreatywnie !

Firma szkoleniowa AVENHANSEN specjalizuje się w organizacji praktycznych szkoleń z zarządzania.

 

Stawiamy do Państwa dyspozycji znakomitą kadrę Trenerów-praktyków, którzy z pasją dzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone przez nich szkolenia, to unikalne przedsięwzięcia projektowe, które uzyskują najwyższe oceny uczestników. Naszym celem jest najwyższa jakość oferowanej wiedzy i umiejętności, które muszą przekładać się na lepsze wyniki w pracy, lepsze wykorzystanie czasu oraz na wyższe przychody i zyski naszych klientów. Satysfakcja uczestników szkoleń jest naszym najwyższym priorytetem.
 

Dla kogo:

  • dla prezesów i zarządów
  • dla najwyższej kadry zarządzającej
  • dla menedżerów średniego szczebla
  • dla rezerwowej kadry kierowniczej


Czy zajmujesz się zarządzaniem ludźmi? Jeżeli tak, to na pewno nie są Ci obce chwile bezsilności i zwątpienia. - Dlaczego oni tego nie zrobili? Dlaczego tego nie rozumieją? Dlaczego to tak długo trwa? Dlaczego nie dbają o ...? – Zapewne wielokrotnie nurtowały Cię takie pytania. To codzienność każdego menedżera. W takich chwilach pamiętaj, że razem z nami rozwiążesz najtrudniejsze sprawy! Większość sytuacji jest powtarzalnych, a wśród nas są profesjonaliści, którzy Twoje problemy mają już za sobą.

 

Po prostu POZWÓL SOBIE POMÓC!

 

     

 Trenerzy AVENHANSEN realizujący szkolenia z zarządzania:
 
Włodzimierz Gawroński  

Trener: Włodzimierz Gawroński

Praktyk. Menedżer, prawnik, finansista. Specjalista zarządzania projektami. Wybitny fachowiec z niesamowitą osobowością zaraża entuzjazmem oraz poraża wiedzą i doświadczeniem.

     
Tomasz Domański  

Trener: Tomasz Domański

Doświadczony ekspert w dziedzinie zarządzania. Menedżer, konsultant, wykładowca, wieloletni doradca prezesa zarządu PTC (T-Mobile) i prezesa NBP. Ukończył studia MBA w dziedzinie marketingu oraz zarządzania systemami informacyjnymi w Nowym Jorku.

     
Aleksandra Chrapko  

Trener: Aleksandra Chrapko

Doświadczony specjalista HR, ekspert w dziedzinie zarządzania ludźmi i umiejętności "miękkich", konsultant stanowisk kierowniczych wielu firm i instytucji. Pasjonat, w "lekki" sposób mówiący o nie zawsze "lekkich" sprawach.

     
Marcin Rzucidło  

Trener: Marcin Rzucidło

Praktyk marketingu z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjno-handlowych. Zajmował się również zarządzaniem organizacją, zasobami ludzkimi oraz produkcją. Wybitna osobowość i umiejętności przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie.

     

 

 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań z powyższego zakresu, prosimy o kontakt:

 

Ze względu na dużą liczbę wariantowych opcji organizacji szkoleń i możliwości układania współpracy, uprzejmie p r o s i m y   o   b e z p o ś r e d n i   k o n t a k t .

 

Prowadząca projekt: Aleksandra Pomykaj

Manager ds. Organizacji Szkoleń

Tel. kontaktowy: +48 515 212 448
Mail: apomykaj@avenhansen.pl