Tytuł
Trener

AVENHANSEN w ramach oferty dostarcza optymalne rozwiązania wspierające naukę języków obcych dla klientów korporacyjnych i indywidualnych a także oferuje obsługę językowo-komunikacyjną w obszarze działań biznesowych, prawniczych i wielu innych dziedzin specjalistycznych. Chcemy ułatwiać funkcjonowanie firmom i członkom organizacji we wszystkich aspektach KOMUNIKOWANIA w językach obcych.

 

Oferujemy szkolenia językowe w zakresie  języka: angielskiego, chińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego.

Szkolenia prowadzone są w dwóch opcjach:

  • długotrwałe kursy regularne bądź jako kursy języka ogólnego, albo uzupełniane o elementy języka specjalistycznego w zakresie wymaganym przez Klienta, w tym przede wszystkim: business English, legal English, medical English, English for tourism, business English for tourism;
  • krótkotrwałe szkolenia w zakresie języka w kontekście konkretnych zastosowań  w komunikacji, takich jak: negocjacje, korespondencja biznesowa, studium przypadku, techniki sprzedaży w języku obcym, techniki wpływania w języku obcym, podstawy języka obcego dla różnych grup zawodowych, komunikacja interpersonalna i międzykulturowa w języku obcym.

 

 

Aby zapewnić wysoką jakość usług, współpracujemy na terenie całego kraju ze stałym zespołem doświadczonych lektorów i trenerów językowych, których wykształcenie, doskonalenie i praktyka czyni ich ekspertami w dziedzinie języków obcych w połączeniu z wysoko wyspecjalizowanymi elementami komunikacji. Stawiamy na rozwój naszego zespołu, który cechuje: 

  • Profesjonalizm,  doświadczenie w wąskich dziedzinach specjalizacji lingwistycznej, wykształcenie, punktualność,
  • Bezpośredniość w kontakcie, elastyczność w odniesieniu do potrzeb,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozwijanie zaufania i współpraca z lektorem w realizacji Twoich celów,
  • Pasja i entuzjazm.

 

Zapraszamy do współpracy