Szkolenia Wrocław

Szkolenia Wrocław | Szkolenia we Wrocławiu

 

 

Tak. Firma szkoleniowa AVENHANSEN realizuje szkolenia otwarte na terenie Wrocławia.

 

Szkolenia otwarte we Wrocławiu

Jak zwykle z najlepszymi trenerami, jak zwykle ze świetnymi programami szkoleniowymi i doskonałym warsztatem szkoleniowym, jak zwykle w doskonałej lokalizacji.

 

Już dzisiaj pytaj o szkolenia otwarte we Wrocławiu:

 

e-mail: szkolenia.otwarte@avenhansen.pl

tel. 71 70 70 321


Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:


   

Anna Sendorek

 

Specjalista ds. Realizacji Projektów

515 212 451

asendorek@avenhansen.pl
 

 

 

W tej chwili we Wrocławiu organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia półotwarte oraz szkolenia zamknięte. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymkolwiek z tych rodzajów szkoleń, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.

 

Szkolenia zamknięte są idealne dla grup 10-15 osób, z firm, które posiadają potrzebę analizy ich potrzeb szkoleniowych i na jej podstawie budowanie programu. Takie szkolenie będzie realizowało wspólne założenia, wynik przeprowadzonego badania potrzeb.

Szkolenia półotwarte to autorski produkt firmy AVENHANSEN, uwzględniający korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.Już teraz zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach.

 Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć.
Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.

Na szkolenia otwarte zapraszamy również do Krakowa, Warszawy, Poznania i Zakopanego.

 

 


 

http://www.wroclaw.pl

Według tradycji, gród we Wrocławiu został założony przez czeskiego księcia Wratysława (czes. Vratislav I.) (panował 915-921). Nazwa miasta pochodzi być może od skróconej formy imienia założyciela, patrz Wrocisław, jednakże ekspansję na teren Śląska mógł przeprowadzić Bolesław I Srogi dopiero po roku 935, dlatego kwestia nazwy miasta jest polem do dalszych interpretacji. W roku 985 na Ostrowie Tumskim powstał pierwszy gród wybudowany przez Mieszka I[1]. W tym też okresie miasto wraz z resztą Śląska przeszło we władanie rodu Piastów. W 1000 roku na zjeździe gnieźnieńskim cesarz Otton III i Bolesław Chrobry ustanowili w mieście biskupstwo rzymskokatolickie podporządkowane arcybiskupstwu w Gnieźnie. Krótko po tym powstała w obrębie grodu pierwsza katedra romańska. Choć miasto istniało już wcześniej – datę tę traktuje się oficjalnie jako początek jego istnienia – w 2000 roku uroczyście obchodzono tysiąclecie Wrocławia. Z czasem ośrodek urbanistyczny przeniósł się na lewy brzeg Odry w okolice kościoła św. Andrzeja i Magdaleny, a potem około wieku XIII w okolice kościoła św. Elżbiety i dzisiejszego Starego Miasta. 

Kontakt z Doradcami