Szkolenia dla samorządów

AVENHANSEN to firma szkoleniowa, aktywnie działająca na rynku już od wielu lat. Naszą specjalnością jest organizacja profesjonalnych szkoleń biznesowych. W naszej ofercie szkoleniowej postanowiliśmy w sposób szczególny wyróżnić pracowników administracji. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych propozycji szkoleń dla urzędników i pracowników administracji, wśród których znajdują się między innymi szkolenia dla pracowników samorządowych.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę

Szkolenia administracji

 

Szkolenia dla urzędników samorządowych

Organizujemy liczne i zróżnicowane tematycznie szkolenia dla pracowników administracji samorządowej (i nie tylko), ponieważ wiemy, iż stanowisko urzędnicze to praca niezwykle wymagająca. Dzięki wieloletniemu kontaktowi z pracownikami szeroko pojętej administracji dowiedzieliśmy się, że zawód ten wymaga nieustannego rozwoju, nie tylko pod względem wiedzy merytorycznej, ale niejednokrotnie też pod względem rozmaitych umiejętności osobistych takich, jak wystąpienia publiczne, komunikacja interpersonalna, zarządzanie czasem czy zarządzanie zmianą.

 

Trenerzy prowadzący nasze szkolenia dla pracowników samorządowych to osoby, które na co dzień mają do czynienia z pracą w administracji i są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Szkolenia organizowane przez AVENHANSEN wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, połączonym z atrakcyjną formą przedstawienia danej tematyki. Uczestnicy naszych szkoleń doceniają nasz profesjonalizm, rzetelność i dobrą organizację. Przed każdym szkoleniem dla urzędników samorządowych dokonujemy szczegółowej analizy potrzeb danej instytucji po to, by szkolenie przyniosło jak najlepsze efekty i sprostało wszystkim Państwa oczekiwaniom.


Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniem dla pracowników administracji samorządowej – zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą dodatkowych informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i zapraszamy do poznania naszych propozycji szkoleń administracji samorządowej, jak i pozostałych szkoleń urzędników.

 

Zobacz ofertę na Szkolenia administracji

 

Szkolenia dla pracowników administracji samorządowej

W ofercie AVENHANSEN znajdą Państwo bardzo zróżnicowane tematycznie szkolenia – administracja samorządowa jest jednym z obszarów naszej specjalizacji.

Poza szkoleniami dla pracowników i urzędników samorządowych proponujemy Państwu atrakcyjne szkolenia dla pracowników administracji:

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleniową.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia administracji samorządowej i nie tylko.