Szkolenia dla pracowników urzędów pracy

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat aktywnie działa w branży szkoleniowej, organizując profesjonalne szkolenia biznesowe. W naszej zróżnicowanej ofercie znajdują się również specjalistyczne szkolenia dla pracowników administracji. Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania środowiska, umieściliśmy w ofercie specjalne propozycje szkoleń dla urzędów pracy. Są to zarówno szkolenia dla pracowników urzędów pracy, jak i szkolenia dla dyrektorów urzędów pracy.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę

Szkolenia dla pracowników administracji

 

Specyfika szkoleń dla urzędników PUP

Na indywidualne życzenie naszych Klientów, możemy przygotować specjalne, dedykowane szkolenia dla pracowników i dyrektorów urzędów pracy. Tematyka realizowanych szkoleń zawsze dostosowywana jest do specyfiki danego urzędu, jak również poprzedzona dokładną analizą potrzeb i aktualnej sytuacji. Dzięki temu, produkt końcowy w postaci szkolenia dla urzędów pracy jest odpowiednio przemyślany i wartościowy, zaś uczestnicy szkolenia mogą wynieść z niego wartościową wiedzę i pożyteczne umiejętności.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowej oferty szkoleń dla urzędników pup i dyrektorów urzędów pracy. Potrzebne dane kontaktowe znajdą Państwo w kolumnie po prawej stronie. Dodatkowe informacje na temat innych szkoleń dla administracji znajdą Państwo po kliknięciu w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

Szkolenia dla pracowników i dyrektorów urzędów pracy

Szkolenia dla dyrektorów i pracowników urzędów pracy to nie tylko specjalistyczne i bardzo merytoryczne opcje. To również oferta atrakcyjnych i cieszących się ogromną popularnością szkoleń miękkich, które przydadzą się nie tylko podczas pracy w urzędzie, ale i w codziennym życiu.

Oprócz specjalnych szkoleń dla wojewódzkich urzędów pracy w naszej ofercie znajdą Państwo także inne szkolenia dla następujących pracowników administracji i urzędników:

Zastanawiacie się Państwo nad konkretnymi tematami oferowanych przez nas szkoleń dla administracji? Przedstawiamy kilka przykładów:

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi szkoleniami dla (wojewódzkich) urzędów pracy i urzędników pup – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i proponowanymi tematami szkoleń.