Szkolenia dla pracowników urzędu miasta, gminy i urzędów wojewódzkich

Firma szkoleniowa AVENHANSEN od wielu lat profesjonalnie zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń biznesowych. Bogate doświadczenie oraz fachowa kadra trenerska pozwalają nam na stałe poszerzanie oferty, na przykład o szkolenia dla administracji publicznej, do których zaliczyć możemy ciekawe propozycje szkoleń dla pracowników urzędów wojewódzkich, urzędów miasta czy urzędu gminy.

 Sprawdź teraz naszą ofertę

Szkolenia dla Administracji

 

Szkolenia dla pracowników urzędu miasta i gminy

Naszą pracę organizujemy zawsze w taki sposób, aby szkolenia przez nas realizowane przynosiły jak największe efekty. Wiemy, w jaki sposób zadowolić Klienta, zawsze uważnie wsłuchujemy się w Jego potrzeby. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń dla pracowników urzędów miasta i nie tylko. Zależy nam, by uczestnicy szkoleń dla pracowników urzędu gminy, miasta i urzędów wojewódzkich wychodzili z zajęć pełni specjalistycznej wiedzy, nowych umiejętności i – co równie istotne – motywacji do dalszej pracy i własnego rozwoju.


Nasze szkolenia dla pracowników urzędów wojewódzkich nie są szkoleniami dla wybranych – do współpracy zachęcamy wszystkie instytucje – również urzędy miasta i urzędy gminy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania, które z przyjemnością spełnimy. W zakresie organizacji szkoleń nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, z determinacją podejmujemy każde wyzwanie.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją w Państwa instytucji profesjonalnego szkolenia dla pracowników urzędu gminy lub urzędu miasta – zapraszamy do współpracy. Kontakt do naszego doradcy znajduje się w kolumnie po prawej stronie. Po kliknięciu w przycisk poniżej otrzymają Państwo pozostałe informacje odnośnie innych naszych szkoleń dla urzędów i urzędników.

 

Szkolenia dla Administracji

 

Szkolenia dla pracowników urzędów miasta i urzędów wojewódzkich

Pracownicy urzędów to Klienci wyjątkowi. Na co dzień pracują oni w zupełnie odmiennych warunkach niż np. klienci biznesowi. Dlatego też traktujemy ich w sposób szczególny, podchodząc do każdej instytucji indywidualnie – dokładnie analizując aktualną sytuację i zapotrzebowanie.


Wiemy, jak bardzo urzędnikom zależy na rozwoju osobistym i poszerzeniu specjalistycznej wiedzy, dzięki którym jeszcze lepiej będą mogli spełniać swoje zawodowe obowiązki, z tego względu nasze szkolenia dla urzędu gminy, miasta oraz urzędów wojewódzkich są zawsze należycie opracowane i zrealizowane, by mogły zaowocować wieloma korzyściami, zarówno dla indywidualnych pracowników, jak i całego urzędu.


Wśród głównych obszarów tematycznych szkoleń dla administracji publicznej (w tym szkoleń dla pracowników urzędu gminy i urzędu miasta) wyróżniamy: zasoby ludzkie, Unię Europejską, prawo i przepisy, księgowość, kadry i płace, public relations oraz finanse publiczne.

 

Nasze specjalistyczne szkolenia dla urzędów wojewódzkich, urzędu gminy i urzędu miasta to nie koniec propozycji dla urzędów i urzędników. Do udziału w naszych szkoleniach zachęcamy też następujących pracowników administracji:

Profesjonalne szkolenia dla pracowników urzędu gminy, urzędów miasta i urzędów wojewódzkich – zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty szkoleniowej!