Szkolenia Poznań

Szkolenia otwarte w Poznaniu

 

AVENHANSEN organizuje szkolenia otwarte w Poznaniu.

 

Dostosowując nie tylko ofertę ale i miejsce do oczekiwań naszych Klientów, posiadamy również biuro w Poznaniu. To główniedla firm,  z rejonów Polski północnej, środkowej i zachodniej poszukujących wartościowych szkoleń. Oznacza to łatwiejszy i tańszy dostęp do wysokiej klasy szkoleń.

Szkolenia krakowskiej firmy AVENHANSEN charakteryzuje bowiem nie tylko wysoka jakość i kompleksowa obsługa opiekunów klienta, również trenerzy – specjalnie dobrani profesjonaliści, potrafiący inspirować uczestników i będący zawsze doskonale przygotowani do powierzonych im zadań. AVENHANSEN organizuje efektywne szkolenia w miłej atmosferze z nastawieniem na naukę praktycznych umiejętności.

Zadowolony Klient zawsze jest naszym największym celem – to naczelne motto AVENHANSEN. Zadbamy o każdy szczegół związany ze szkoleniem, proszę nam zostawić organizację przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia. Zajmiemy się wszystkim w cenie szkolenia, nie angażując Państwa cennego czasu. Jesteśmy otwarci na sugestie, dotyczące kwestii merytorycznych, by móc zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby”.

Obecnie w trzy gwiazdkowych hotelach w ścisłym centrum Poznania uczestnicy szkoleń będą mogli zdobywać praktyczną wiedzę przekazywaną przez doświadczoną kadrę trenerską AVENHANSEN, a po szkoleniu wypocząć i zrelaksować się, zwiedzając Stary Rynek, odwiedzając Ostrów Tumski czy spacerując wokół słynnego Jeziora Malta. Dobrze jest zaufać firmie, która zadba o ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia oraz dobrą atmosferę, logistykę i komfortowe warunki.


Pełna i aktualna oferta szkoleń w Poznaniu na:

Szkolenia otwarte w Poznaniu

 

 

 

Już dzisiaj pytaj o szkolenia otwarte w Poznaniu:

 

e-mail: szkolenia.otwarte@avenhansen.pl

tel. 61 278 50 61

 

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

e-mail: asendorek@avenhansen.pl
tel. 515 212 451