Jeste┼Ť pracownikiem i chcesz pozna─ç swoje prawa? A mo┼╝e jeste┼Ť przedsi─Öbiorc─ů, który zastanawia si─Ö czy lepiej zaproponowa─ç pracownikowi umow─Ö o prac─Ö, dzie┼éo czy zlecenie?

Szkolenie dedykowane ka┼╝dej osobie chc─ůcej zapozna─ç si─Ö z tematyk─ů prawa pracy z wykorzystaniem praktycznych metod przekazywania wiedzy. Kurs dostarczy wiedzy na temat praw i obowi─ůzków pracownika wzgl─Ödem pracodawcy, jak równie┼╝ praw i obowi─ůzków pracodawcy wzgl─Ödem pracownika. W kompleksowy sposób zostan─ů omówione elementarne, a zarazem najwa┼╝niejsze kwestie dot. prawa pracy, aby do┼Ťwiadczy─ç gruntownej wiedzy obu stronom.

Metody pracy jakie zastosujemy podczas szkolenia:

  • dyskusja po┼é─ůczona z prezentacj─ů multimedialn─ů
  • case studies
  • praca na tekstach
  • quizy i zadania

STANDARDOWA cena szkolenia: 980 PLN netto / osoba

PROMOCYJNA cena szkolenia: 1280 PLN netto / osoba - zg┼éoszenia do 13 lutego 2023 r.

Zapoznaj się z Regulaminem szkoleń on-line i zaakceptuj go podczas zgłoszenia

Regulamin szkole┼ä otwartych Ôľ║

Ogólne informacje na temat szkole┼ä otwartych AVENHANSEN Ôľ║

Je┼╝eli szkolenie on-line obj─Öte jest specjalnym rabatem to ten rabat obowi─ůzuje w przypadku zap┼éacenia pe┼énej kwoty za szkolenie do 7 dni przed jego rozpocz─Öciem.

W ramach szkolenia otwartego on-line gwarantujemy Państwu:

  • Interaktywno┼Ť─ç szkolenia z Trenerem AVENHANSEN
  • Mi┼é─ů i fachow─ů obs┼éug─Ö
  • Do┼Ťwiadczenie i doskona┼ée przygotowanie merytoryczne Trenera
  • Odpowiednio dobrane metody i techniki szkoleniowe
  • Autorskie materia┼éy szkoleniowe podczas pracy on-line oraz do pobrania
  • Certyfikat uko┼äczenia szkolenia
  • Wsparcie poszkoleniowe Trenera (do miesi─ůca po zako┼äczonym szkoleniu ka┼╝dy uczestnik b─Ödzie móg┼é kontaktowa─ç si─Ö z Trenerem mailowo lub/i telefonicznie w celu uzyskania pomocy przy wdra┼╝aniu umiej─Ötno┼Ťci zdobytych podczas szkolenia)
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania pomocy od Trenerów oraz wymiany spostrze┼╝e┼ä i wniosków z innymi uczestnikami szkolenia w ramach stworzonego specjalnie w tym celu profesjonalnego forum szkoleniowego: Zobacz forum: www.forum-szkolenia.pl

Reklamacje

Jeste┼Ťmy otwarci na konstruktywn─ů krytyk─Ö. Zawsze staramy si─Ö zaspokoi─ç oczekiwania naszych Klientów.

Regulamin: Reklamacje Ôľ║