Szkolenia marketing - otwarte.

Proponujemy Państwu nowoczesne szkolenia z marketingu, obejmujące szerokie spektrum technik marketingowych, w tym wiedzę na temat budowania własnej marki. Uczestnictwo w zajęciach pozwoli Państwu podszkolić warsztat marketera, menedżera i PR-owca. Atrakcyjnie podana wiedza i angażująca forma naszych szkoleń otwartych z marketingu to gwarancja, że z zajęć wyjdą Państwo z głową pełną wiedzy i pomysłów na nowe strategie marketingowe. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

 

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Media Relations - warsztat PR Managera

Ewa Gadomska Katowice
2019-04-01 (2 dni)
1 480 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Ewa Gadomska Kraków
2019-04-15 (2 dni)
1 480 Zobacz

Media Relations - warsztat PR Managera

Ewa Gadomska Kraków
2019-04-25 (2 dni)
1 480 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Ewa Gadomska Katowice
2019-05-09 (2 dni)
1 480 Zobacz

Media Relations - warsztat PR Managera

Ewa Gadomska Warszawa
2019-05-27 (2 dni)
1 480 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Ewa Gadomska Warszawa
2019-06-03 (2 dni)
1 480 Zobacz

Skuteczna sprzedaż przez LinkedIn

Ewa Gadomska Kraków
2019-06-06
880 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Ewa Gadomska Kraków
2019-06-24 (2 dni)
1 480 Zobacz

Szkolenia marketing - czym są i czego uczą?

Nasze otwarte szkolenia z marketingu to zajęcia, które pozwalają na poznanie w praktyce reguł, jakimi rządzi się marketing. Szkolenia otwarte z dziedziny marketingu obejmują różne kwestie - uczą kontaktów z klientami, tworzenia interesującego, wspierającego wizerunek firmy, skutecznego przekazu czy planowania przemyślanych, złożonych kampanii reklamowych. Dzięki szkoleniom marketingowym zyskają Państwo podstawy realizacji skutecznej reklamy. Omówione będą trendy w reklamie i marketingu, a także narzędzia wspierające codzienną pracę osób odpowiedzialnych za kampanie reklamowe, zarządzanie marką, strategie social media, wprowadzanie nowych produktów na rynek i wpływanie na zachowania oraz decyzje zakupowe klientów.

Kiedy wybrać otwarte szkolenie z marketingu?

Proponowane przez nas otwarte szkolenie z marketingu może być rozwiązaniem problemów z zainteresowaniem Klientów Państwa produktami lub usługami. Odpowiednio przeprowadzona reklama i promocja to przemyślany cel marketingowy, specjalne działania zorientowane na określoną grupę odbiorców oraz nastawione na długotrwały efekt czynności. Podczas szkoleń marketingowych z firmą AVENHANSEN dowiedzą się Państwo, na czym polega skuteczne promowanie produktów i usług, czym jest kreatywność w reklamie i co można dzięki temu osiągnąć.

Do kogo są skierowane otwarte szkolenia z marketingu?

Są Państwo zainteresowani szkoleniem z marketingu, którego cele są zbieżne z Państwa oczekiwaniami? Otwarte szkolenia z marketingu organizowane przez AVENHANSEN to propozycja dla osób, które na co dzień zajmują się promocją lub prowadzą firmę i chcą zaistnieć - na rynku, w Internecie, w mediach społecznościowych. To także świetna opcja dla tych, którzy budują własną, jednoosobową markę oraz chcą jednocześnie przyciągać klientów i pozostać autentycznymi. Nasze szkolenia przydadzą się ponadto osobom, które chciałyby dowiedzieć się, czym jest marketing internetowy.

 

Wybierz nasze szkolenia z marketingu

ZAMAWIAM SZKOLENIE

 

Dlaczego szkolenia otwarte z marketingu z AVENHANSEN?

AVENHANSEN to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Nasze biznesowe szkolenia z marketingu prowadzone są tak, aby angażować uczestników i już podczas zajęć starać się znaleźć rozwiązania nurtujących ich problemów. Wiedzę podajemy w atrakcyjnej formie, uczymy także jej praktycznego wykorzystania - wykorzystujemy metody warsztatowe i projektowe, prowokujemy do dyskusji i analizy konkretnych przypadków (tzw. case study).

Szkolenia marketingowe - promocja w Internecie i social media

Zdajemy sobie sprawę, że aby kurs był skuteczny, powinien skupiać się na aktualnych trendach w marketingu. Dlatego w ramach szkoleń z nowoczesnych form marketingu omawiamy kwestie promocji firmy w internecie, czyli marketingu internetowego. Zwracamy uwagę, czym jest content marketing, newsletter, Google Ads, Facebook Ads, na czym polega tworzenie kampanii marketingowych w social media i dlatego warto sprawdzać skuteczność kampanii reklamowych w Google Analytics. Uczymy, jak do marketingu podchodzić niekonwencjonalnie i kreatywnie.

Szkolenia marketing - w jakich miastach organizujemy otwarte szkolenia?

Organizacja szkoleń o tematyce szeroko rozumianego marketingu jest naszą specjalnością. Nasza firma działa na terenie całej Polski, szczególnie w większych miastach - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu. Otwarte szkolenia z zakresu marketingu organizujemy głównie w Katowicach i Krakowie. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń - z pewnością znajdą Państwo w niej zajęcia w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Kto przeprowadza szkolenia z marketingu?

Szkolenia otwarte z marketingu prowadzi Ewa Gadomska - PR-owiec, doradca polityków i konsultant luksusowych marek. Jej bogate doświadczenie biznesowe (także w zakresie prowadzenia własnej działalności) i wiedza, którą chętnie się dzieli, inspirują uczestników szkolenia i sprawiają, że komunikacja marketingowa w przedsiębiorstwach naszych Klientów zaczyna wkraczać na zupełnie inny, znacznie wyższy poziom.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń z marketingu?

Po zakończonym szkoleniu z marketingu otrzymają Państwo możliwość konsultacji z trenerem - z fachowego doradztwa będzie można skorzystać aż do 30 dni od daty zakończenia zajęć. Dodatkowo na każdym szkoleniu losujemy jednego uczestnika, który otrzymuje od nas 50% rabatu na wybrane szkolenie. Po odbytych zajęciach prosimy Państwa także o wypełnienie ankiety zwrotnej - chcemy, by nasi Klienci mieli bezpośredni wpływ na kształt szkoleń.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie z marketingu i co dalej?

Marketing to tylko jedna z wielu dziedzin przydających się podczas promowania produktu, usługi czy budowania własnej marki. Polecamy Państwa uwadze także inne nasze szkolenia, pozwalające poszerzyć kompetencje z zakresu budowania relacji z klientami:

Wybierz nasze szkolenia z marketingu

ZAMAWIAM SZKOLENIE

 

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych