Szkolenia otwarte - Marketing |

Proponujemy Państwu nowoczesne szkolenia z marketingu, obejmujące szerokie spektrum technik marketingowych, w tym wiedzę na temat budowania własnej marki. Uczestnictwo w zajęciach pozwoli Państwu podszkolić warsztat marketera, menedżera i PR-owca. Atrakcyjnie podana wiedza, wiele ćwiczeń praktycznych i angażująca forma naszych szkoleń otwartych z marketingu to gwarancja, że z zajęć wyjdą Państwo z głową pełną wiedzy i pomysłów na nowe strategie marketingowe. 

 

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Personal branding - budowanie marki osobistej

Wiktoria Czarnecka Kraków
2024-07-04
980 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Wiktoria Czarnecka Warszawa
2024-07-15 (2 dni)
1 480 Zobacz

Media Relations - warsztat PR Managera

Wiktoria Czarnecka Warszawa
2024-08-05 (2 dni)
1 580 Zobacz

Storytelling. Jak budować wizerunek marki przez jej historię

Wiktoria Czarnecka Kraków
2024-09-05
980 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Wiktoria Czarnecka Kraków
2024-09-26 (2 dni)
1 480 Zobacz

Personal branding - budowanie marki osobistej

Wiktoria Czarnecka Warszawa
2024-10-17
980 Zobacz

Storytelling. Jak budować wizerunek marki przez jej historię

Wiktoria Czarnecka Warszawa
2024-11-15
980 Zobacz

Buyer Persona. Jak rozpoznać decyzje zakupowe klientów

Wiktoria Czarnecka Kraków
2024-11-21 (2 dni)
1 580 Zobacz

Media Relations - warsztat PR Managera

Wiktoria Czarnecka Kraków
2024-11-28 (2 dni)
1 580 Zobacz

Nowoczesne formy marketingu

Wiktoria Czarnecka Warszawa
2024-12-05 (2 dni)
1 480 Zobacz

Szkolenia marketing - czym są i czego uczą?

Nasze otwarte szkolenia z marketingu to zajęcia, które pozwalają na poznanie w praktyce reguł, jakimi rządzi się sprawny marketing. Szkolenia otwarte z dziedziny marketingu obejmują różne kwestie i umiejętności, które musi posiadać każdy dział marketingu oraz pracownicy agencji reklamowych. Uczą kontaktów z klientami, tworzenia interesującego, wspierającego wizerunek firmy, skutecznego przekazu czy planowania przemyślanych, złożonych kampanii reklamowych. Rzeczywistość biznesowa zmienia się niezwykle dynamicznie, stąd przekształceniu ulegają sposoby docierania do potencjalnych klientów. Warsztaty pozwolą na zdobycie wiedzy z podstaw realizacji skutecznego marketingu online, reklamy i działań marketingowych w firmie. Omówione będą trendy w reklamie i social media marketing, a także narzędzia wspierające codzienną pracę osób odpowiedzialnych za kampanie reklamowe, zarządzanie marką, strategie social media, wprowadzanie nowych produktów na rynek i wpływanie na zachowania oraz decyzje zakupowe, a także kanały komunikacji z potencjalnymi klientami..

Kiedy wybrać otwarte szkolenie z marketingu?

Proponowane przez nas otwarte kursy z marketingu może być rozwiązaniem problemów z zainteresowaniem Klientów Państwa produktami lub usługami. Odpowiednio przeprowadzona reklama i promocja to przemyślany cel marketingowy, specjalne działania zorientowane na określoną grupę odbiorców oraz nastawione na długotrwały efekt czynności. Podczas szkoleń marketingowych z firmą AVENHANSEN dowiedzą się Państwo, na czym polega marketing produktowy i efektywność w promocji i usług, czym jest kreatywność w reklamie i co można dzięki temu osiągnąć.

Do kogo są skierowane otwarte szkolenia z marketingu?

Szkolenia dedykowane są wszystkim osobom, które chcą podnieść efektywność marketingu i wyróżnić swój biznes. Poruszane zagadnienia pozwolą zrozumieć zasady współczesnego marketingu - dowiedzieć się na czym polega brand marketing, marketing analityczny oraz poznać strategię content marketingu. Chociaż to bardzo szeroka dziedzina, nasze kursy marketingowe obejmują tematykę dedykowaną zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób, które chcą nadążyć za zmianami z obszaru marketingu.

Otwarte szkolenia z marketingu organizowane przez AVENHANSEN to także propozycja dla osób, które na co dzień zajmują się promocją lub prowadzą firmę i chcą zaistnieć - na rynku, w Internecie, w mediach społecznościowych. To także świetna opcja dla tych, którzy budują własną, jednoosobową markę oraz chcą jednocześnie przyciągać klientów i pozostać autentycznymi. Nasze kursy przydadzą się ponadto osobom, które chciałyby dowiedzieć się, czym jest marketing internetowy.

 

Wybierz nasze szkolenia z marketingu

ZAMAWIAM SZKOLENIE

 

Dlaczego szkolenia otwarte z marketingu z AVENHANSEN?

AVENHANSEN to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Nasze biznesowe szkolenia marketingowe prowadzone są tak, aby angażować uczestników i już podczas zajęć starać się znaleźć rozwiązania nurtujących ich problemów. Wiedzę podajemy w atrakcyjnej formie, uczymy także jej praktycznego wykorzystania - stosujemy metody warsztatowe i projektowe, prowokujemy do dyskusji i analizy konkretnych przypadków (tzw. case study).

Szkolenia marketingowe - promocja w Internecie i social media

Zdajemy sobie sprawę, że aby kurs był skuteczny, powinien skupiać się na aktualnych trendach w zakresie marketingu. Dlatego w ramach szkoleń z nowoczesnych form marketingu omawiamy kwestie promocji firmy w internecie, czyli marketingu internetowego. Zwracamy uwagę, czym jest content marketing, social selling, newsletter, Google Ads, Facebook Ads, na czym polega tworzenie kampanii marketingowych w social media i dlatego warto sprawdzać skuteczność kampanii reklamowych w Google Analytics. Uczymy, jak do marketingu podchodzić niekonwencjonalnie i kreatywnie.

Szkolenia marketing - w jakich miastach organizujemy otwarte szkolenia?

Organizacja szkoleń o tematyce szeroko rozumianego marketingu jest naszą specjalnością. Nasza firma działa na terenie całej Polski, szczególnie w większych miastach - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu. Otwarte szkolenia z zakresu marketingu organizujemy głównie w Katowicach i Krakowie. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń - z pewnością znajdą Państwo w niej zajęcia w dogodnej dla siebie lokalizacji. Sprawdź naszą ofertę - otwarte szkolenia biznesowe w Krakowie oraz wielu innych polskich miastach.

Kto przeprowadza szkolenia z marketingu?

Szkolenia otwarte z marketingu prowadzi Ewa Gadomska - PR-owiec, doradca polityków i konsultant luksusowych marek. Jej bogate doświadczenie biznesowe (także w zakresie prowadzenia własnej działalności) i wiedza, którą chętnie się dzieli, inspirują uczestników szkolenia i sprawiają, że komunikacja marketingowa w przedsiębiorstwach naszych Klientów zaczyna wkraczać na zupełnie inny, znacznie wyższy poziom. Współczesny marketing przestaje być skomplikowany.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń z marketingu?

Po zakończonym szkoleniu z marketingu otrzymają Państwo możliwość konsultacji z trenerem - z fachowego doradztwa będzie można skorzystać aż do 30 dni od daty zakończenia zajęć. Dodatkowo na każdym szkoleniu losujemy jednego uczestnika, który otrzymuje od nas 50% rabatu na wybrane kursy. Po odbytych zajęciach prosimy Państwa także o wypełnienie ankiety zwrotnej - chcemy, by nasi Klienci mieli bezpośredni wpływ na kształt szkoleń.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie z marketingu i co dalej?

Marketing to tylko jedna z wielu dziedzin przydających się podczas promowania produktu, usługi czy budowania własnej marki. Polecamy Państwa uwadze także inne nasze szkolenia, pozwalające poszerzyć kompetencje z zakresu budowania relacji z klientami:

Wybierz nasze szkolenia z marketingu

ZAMAWIAM SZKOLENIE

 

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych