Obrazki z hasłami na Facebooku stały się już standardem. Aby wyróżnić się spośród konkurencji, trzeba robić filmy i animacje.

Przejdź intensywny kurs tworzenia filmów marketingowych. Od pomysłu, po emisję. Dowiesz się, jaki wybrać sprzęt, jak ustawić światło, skąd wziąć legalną muzykę, jak zmontować swój film, dodać napisy i animacje, i w jakim formacie wyeksportować gotowy materiał. To wszystko jest naprawdę proste i dostępne dla każdego. 

Cel szkolenia:

Praktyczna nauka tworzenia treści wideo: od nauki języka filmowego, poprzez kwestie techniczne, aż po samodzielne tworzenie profesjonalnych filmów i animacji. 

Dla kogo:

Szkolenie szczególnie polecane dla: właścicieli niewielkich firm, pracowników działu marketingu, osób delegowanych do tworzenia treści do Internetu, youtuberów, a także wszystkich, którzy chcą zdobyć pogłębioną wiedzę o tym, jak tworzyć treści wideo, takie jak: filmy promocyjne, vlogi, gify, wideo-posty itp. 

Metody pracy:

Metoda szkoleniowo-warsztatowa z użyciem profesjonalnego sprzętu filmowego. 


 


Informacje o rabatach i promocjach:

 

Na szkolenia w Warszawie, dla posiadaczy Karty Warszawiaka przyznajemy 10% rabatu.

Na szkolenia w Krakowie, dla posiadaczy Krakowskiej Karty przyznajemy 10% rabatu.

 

 

 • Rabat za dwie osoby: 200 zł, za trzy: 400 zł (przy udziale w szkoleniu osób z jednej firmy)
 • Rabat za cztery osoby: piąta osoba gratis!
 • Rabat za wpłatę do 4 tygodni przed datą szkolenia: dodatkowe 100 od całości zamówienia

Wszystkie ceny są podane w wartościach netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%*
*Zgodnie z art.43 ust 1 pkt 29 c Ustawy o podatku od towarów i usług VAT, (Dz.U. Nr 226, poz.1476), szkolenia finansowane w całości ze środków publicznych są zwolnione z VAT.

Rabaty nie łączą się.


W ramach szkolenia otwartego w Krakowie gwarantujemy Państwu:

 • Miłą i fachową obsługę
 • Doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne Trenera
 • Odpowiednio dobrane metody i techniki szkoleniowe
 • Autorskie materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Wsparcie poszkoleniowe Trenera (do miesiąca po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik będzie mógł kontaktować się z Trenerem mailowo lub/i telefonicznie w celu uzyskania pomocy przy wdrażaniu umiejętności zdobytych podczas szkolenia)
 • Możliwość uzyskania pomocy od Trenerów oraz wymiany spostrzeżeń i wniosków z innymi uczestnikami szkolenia w ramach stworzonego specjalnie w tym celu profesjonalnego forum szkoleniowego: Zobacz forum: www.forum-szkolenia.pl

Oraz:

 • Przerwy kawowe oraz obiad w każdym dniu
 • Pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych na preferencyjnych warunkach (nocleg nie jest wliczony w cenę szkolenia)
 • Pomoc Opiekuna szkolenia przez cały czas pobytu - doradzamy, jak miło i efektywnie spędzić czas po szkoleniu
 • Grupy do 10 osób, dające gwarancję przećwiczenia wszelkich elementów szkolenia oraz warunki sprzyjające łatwej wymianie informacji, konsultacji i integracji

 

Regulamin szkoleń otwartych ►

Ogólne informacje na temat szkoleń otwartych AVENHANSEN ►


Reklamacje

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Zawsze staramy się zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Regulamin: Reklamacje ►

 


Newsletter

Jeżeli zainteresowało Cię to szkolenie i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnego szkolenia, zapisz się do naszego biuletynu, a otrzymasz od nas szczegółowe informacje.

Wypełnij dane poniżej.

MODUŁ I. ABC FILMOWCA - CZYLI CO WYBRAĆ DO PRACY

Czym różnią się tańsze kamery od tych droższych? Dlaczego wśród filmowców popularne są cyfrowe aparaty fotograficzne? Czy można zrobić dobry film smartfonem? Dzięki wiedzy zdobytej w tym module odpowiesz sobie na pytanie: jaki sprzęt powinienem skompletować do swoich potrzeb. 
Oprócz praktycznego przetestowania rozmaitych kamer, sprawdzisz też zawartość walizki filmowca, w której znajdą się takie urządzenia jak: obiektywy, mikrofony, statywy, stabilizatory, lampy, filtry, karty, baterie, kable i wiele innych akcesoriów. 

Kamery: lustrzanki DSLR, bezlusterkowce, kamery wideo profesjonalne, półprofesjonalne i konsumenckie, urządzenia typu Go Pro, drony oraz telefony
Optyka: urządzenia z wymienną optyką i bez. Rodzaje obiektywów, zoomy i stałoogniskowe, stabilizacja optyczna, najważniejsze fltry. Jak pracować z obiektywami
Stabilizacja: statywy, monopody, statywy naramienne, gimbale, slidery
Światło: reporterskie, studyjne, blendy
Dźwięk: rodzaje mikrofonów - kierunkowe, krawatowe. Rekordery
Pozostały osprzęt: torby, baterie, karty, kable, ładowarki i inne

 

MODUŁ II. OPOWIADANIE OBRAZEM

Filmowanie to coś więcej, niż pokazywanie otoczenia dookoła siebie: to świadomy wybór kadrów, ujęć i scen. Film powstał ponad 100 lat temu i przez ten czas wytworzył swój własny język i styl narracji. Ponieważ żyjemy w kulturze obrazkowej, każdy z nas potrafi ten język bezbłędnie odczytywać; natomiast nie każdy potrafi tym językiem dobrze opowiadać. 
W tym module nauczysz się jak tworzyć historie, jak sugestywnie przekazywać informacje i jak pokazywać własny punkt widzenia. W części praktycznej ustawisz plan filmowy i samemu prowadzisz kamerę, sprawdzając jakie znaczenie mają różne filmowe środki stylistyczne. 

Teoria filmu: punkt widzenia, kadrowanie, ruch obiektów i kamery
Opowiadanie obrazem: kadr - ujęcie - scena - sekwencja - film
Tworzenie zdjęć w praktyce: panowanie nad planem zdjęciowym. Umiejętność operowania kamerą, poruszania się i przewidywanie zdarzeń
Ustawienia techniczne: jakość HD/4K, klatkaż, iso, migawka, balans bieli

 

MODUŁ III. ŚWIATŁO I DŹWIĘK

Aby Twój film był naprawdę świetny, musisz zrozumieć i opanować te dwa obszary. W tym module dowiesz się jak i kiedy korzystać z dodatkowego oświetlenia, zrozumiesz znaczenie temperatury barwowej. Sam ustawisz też lampy, poznając najbardziej popularne sposoby oświetlenia planu filmowego.
W czasie realizacji musisz też zadbać o dobry dźwięk. Przetestujesz różne rodzaje mikrofonów. Pod koniec tego modułu sam wykonasz próbne nagrania filmowe, wykorzystując całą zdobytą do tej pory wiedzę. 

Światło: rodzaje i charakterystyka oświetlenia: temperatura, natężenie
Rodzaje lamp filmowych: oświetlenie tradycyjne, a nowoczesne lampy LED
Najczęstsze sposoby ustawienia świateł: jedno-, dwu-, trzy- i czteropunktowe oświetlenie planu
Nagrywanie dźwięku: dźwięk z tyczki, mikrofony krawatowe, rekordery
Rejestracja dźwięku w trudnych warunkach

 

MODUŁ IV. POSTPRODUKCJA

W module tym nauczysz się podstaw programów montażowych. Zobaczysz jak wszystkie elementy: ruch kamery, światło i dźwięki łączą się ze sobą w jedną całość. Po dodaniu plansz, napisów, animacji i muzyki ujrzysz gotowy profesjonalnie zrobiony obraz.
Na koniec dowiesz się jeszcze o kilku ważnych informacjach prawnych: a więc kogo i kiedy możesz filmować, a także skąd brać legalne materiały potrzebne do tworzenia swoich produkcji. 

Montaż: najpopularniejsze programy do montażu - płatne i bezpłatne.
Schemat programów edycyjnych: importowanie materiałów, linia czasu: ścieżki wideo i dźwięku, monitor, okno efektów
Dźwięk: rola dźwięku w filmie. Muzyka. Dialogi. Efekty dźwiękowe. Synchronizacja ścieżek
Napisy, animacje, efekty: zakładanie masek, tworzenie napisów, dodawanie logotypów, dodawanie animacji i plansz
Popularne formaty eksportu: Przygotowanie materiałów na potrzeby mediów społecznościowych oraz mediów tradycyjnych, np. do telewizji
Prawo: Kwestie praw autorskich i praw do wizerunku. Banki legalnej muzyki, ujęć i animacji
 

Termin

2020-03-17

Miejsce

Hotel***** Radisson Blu
ul. Straszewskiego 17
Kraków

Cena

880 zł netto

Negocjuj cenę

Szkolenie rozpoczyna się za 58 dni

Rejestracja

Formularz zgłoszeniowy
Krótkie filmy w social mediach
2020-03-17
ul. Straszewskiego 17, Kraków

Osoba zgłaszająca

Dane do FV

Zgłaszani uczestnicy szkolenia

1
dodaj kolejnego uczestnika

Pole obowiązkowe:

Zaznaczając poniższe pola dostaniesz od nas prezent.

PRZYZNAMY CI
100 zł
RABATU NA NASZE KOLEJNE SZKOLENIE OTWARTE*

Pola nieobowiązkowe:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVENHANSEN® Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kronikarza Galla 4 lok. 9; 30-053 Kraków, w zakresie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu zgodnie z art. 6 usta. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO” w celach marketingowych, związanych z dedykowanymi ofertami, rabatami, promocjami szkoleniowymi.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest w pełni legalne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na przekazany przeze mnie adres poczty elektronicznej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dla celów marketingu bezpośredniego za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów.

*Pod warunkiem pozostawienia adresu e-mail w naszej bazie wraz z wszystkimi powyższymi zgodami.

Negocjacja ceny szkolenia otwartego

Cena szkolenia: 880 PLN netto.

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Polecenie szkolenia

Nasz pionierski program "Poleć szkolenie" to szansa dla Państwa oraz Państwa znajomych na obniżenie ceny szkolenia otwartego.

Na czym to polega?

Idea jest prosta. Poniżej jest formularz do wypełnienia - z własnymi danymi - jako Polecającego oraz z danymi osoby / firmy, której chcą Państwo to konkretne szkolenie polecić. Jeżeli osoba / firma, której polecicie to szkolenie, zapisze się na nie i zapłaci, Państwo otrzymujecie rabat na dowolne kolejne przez siebie wybrane szkolenie z oferty AVENHANSEN w wysokości 20% ceny wyjściowej. Osoba / firma, której poleciliście nasze szkolenie już od razu otrzymuje od nas rabat w wysokości 20% ceny wyjściowej.

Rabaty się nie sumują.

 

Zapraszamy do POLECANIA! To się opłaca wszystkim! :-)

Dane polecającego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Dane osoby/firmy, której szkolenie jest polecane