Szkolenia miasta

Gdzie organizujemy szkolenia otwarte? To takie miasta jak Kraków, Warszawa, Poznań i Zakopane.
Przyjeżdżają do nas jednak ludzie z całej Polski a najczęściej z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Sopot, Tarnów, Elbląg.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze szkolenia otwarte są tak atrakcyjne, że ludzie przyjeżdżają z drugiego końca kraju aby w nich uczestniczyć. Stale poszerzamy naszą ofertę i stale doskonalimy nasze szkolenia. Dobieramy też najlepszych trenerów do ich realizacji. Ważna jest również lokalizacja szkoleń, gdyż dobrze usytuowane miejsce, wygodna sala szkoleniowa, miejsca hotelowe, bliskość atrakcji turystycznych, smaczne jedzenie i wiele, wiele innych drobnych czynników, o których wszystkich pamiętamy i dbamy o ich zapewnienie, sprawia, że przyjeżdżając na nasze szkolenia, możecie Państwo być spokojni o to, że zadbamy o wszystko. A to dlatego, aby byli Państwo zadowoleni z naszych szkoleń.


Szkolenia zamknięte organizujemy wszędzie, gdzie sobie Państwo tego życzycie. Nad morzem, w górach, nad jeziorem, w lesie ... - aby spędzić czas blisko natury i zapomnieć na chwilę o tym, co w pracy i aby móc "naładować akumulatory" do lepszej, ale i przyjemniejszej pracy po powrocie. Jednak równie dobrze możemy zorganizować szkolenie zamknięte w Państwa w sali szkoleniowej - dla tych, którzy z różnych względów nie mogą opuścić swojego miejsca pracy i muszą być stale blisko. Są też tacy, którzy chcą aby szkolenie zamknięte zorganizować w centrum innego miasta - to też oczywiście jest dla nas proste do załatwienia.

Proszę nam tylko nakreślić potrzeby i cel szkolenia a my zajmiemy się resztą. A jeśli nie znają Państwo dokładnie swoich potrzeb a macie tylko przeczucie, że jakieś szkolenie by się przydało, my zbadamy te potrzeby i przedstawimy szczegółowy raport, określający kto i z jakich tematów powinien zostać przeszkolony.