Szkolenia Kraków - Atrakcje Krakowa

Szkolenia otwarte, które organizujemy w Krakowie.

 

Szkolenia otwarte w Krakowie
   

 

Hotele, do których Państwa zapraszamy są zlokalizowane w ścisłym centrum. Są to trzy-gwiazdkowe hotele, gwarantujące wysoką jakość i komfort a jednocześnie nie zawyżające zbytnio ceny przyjazdu.

Wygodna lokalizacja hoteli (blisko Dworca Głównego oraz Rynku Głównego) sprawia, że w łatwy sposób dostaną się Państwo na miejsce szkolenia a po jego zakończeniu w kilka minut dostaną się Państwo do centrum, gdzie można miło spędzić czas w klimatycznych kawiarniach, restauracjach, lub muzeach.

Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć. Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.

Co oferujemy poza szkoleniami Szkolenia, Kraków to słowa które oznaczają praktyczną wiedzę ale również miło spędzony czas. Zamieszczamy na tej stronie informacje o atrakcyjnych formach spędzania czasu w Krakowie - w tym również o firmach, z którymi nawiązaliśmy współpracę, aby uprzyjemnić Państwu czas po szkoleniu. Kraków, to miasto pełne atrakcji.

 

Zachęcamy do wykorzystania swojego czasu po zakończonym szkoleniu w aktywny sposób. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Można iść na wspaniałą kolację przy świecach, do pubu na piwo, przewieść się statkiem po Wiśle, zwiedzić wystawy i galerie, poczuć średniowiecznego ducha w murach Wawelu, ale również: zagrać w kręgle, zjechać długą rurą do basenu, wspinać się na ściance wspinaczkowej, … Dbamy o zagospodarowanie Państwa wolnego czasu po dniu szkolenia.

 

Krakowski Rynek wśród najpiękniejszych »

 

Zapraszamy Uczestników naszych szkoleń otwartych do uczestnictwa (gratis) w organizowanych przez nas wycieczkach po Krakowie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w przycisk poniżej:

 

Wycieczki po Krakowie dla Uczestników szkoleń


Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:

 

 

Dbamy o zagospodarowanie Państwa wolnego czasu po dniu szkolenia:


Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:

 

https://szkolenia.avenhansen.pl/kontakt.html

 

 

Zapraszamy do świata AVENHANSEN - ten świat, to szkolenia biznesowe - takie, jakich potrzebujecie. To nauka w przyjaznej atmosferze i radość z wykonywanej pracy.

 

Szkolenia otwarte   Szkolenia zamknięte