Szkolenia dla kadry kierowniczej

W AVENHANSEN organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte adresowane do kadry kierowniczej, zarządzającej i menedżerskiej, których zadaniem jest nauka wyznaczania zadań oraz motywowania pracowników do lepszego działania. Szkolenia pozwalają zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania zespołem i tworzenia właściwych relacji zawodowych. Do udziału zapraszamy właścicieli firm, kierowników, szefów, menedżerów oraz osoby zarządzające grupą pracowników.

Rozwój organizacji poprzez profesjonalne szkolenia kadry zarządzającej

Kadra pracownicza to fundamentalny czynnik kształtujący organizację. Zarządzanie kadrami ma na celu  doprowadzenie przedsiębiorstwa do sukcesu, a to wszystko dzięki zaangażowaniu i pracy zatrudnionych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma szkoleniowa AVENHANSEN zna ścieżki prowadzące do sukcesu danej firmy, niezależnie od jej branży. Rozwój całej organizacji powinien opierać się na indywidualnym rozwoju poszczególnych jednostek, zaś najlepszą i najbardziej efektywną metodą rozwoju są odpowiednie szkolenia kadr kierowniczych.

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej, specjalizujemy się w szkoleniach kadr o bardzo zróżnicowanej tematyce, wśród których znajdują się: szkolenia dla kadrowców, szkolenia kadr kierowniczych, szkolenia dla kadry managerskiej, szkolenia dla kadry administracyjnej (pomocy społecznej, pup) oraz szkolenia kadr na potrzeby turystyki.

 

Dlaczego warto inwestować w szkolenia kadry menadżerskiej?

W zasadzie najistotniejszym elementem rozwoju kapitału ludzkiego w organizacji jest efektywny system szkoleń kadr zarządzających. Element ten powinien stanowić jednocześnie bazowy składnik całego systemu kadrowego w firmie. Nowoczesne przedsiębiorstwa mają świadomość, że nakłady przeznaczone na ten cel są priorytetową inwestycją w kapitał ludzki.

Organizacje, które inwestują w szkolenia dla kierowników, menadżerów i osób zarządzających mają szansę między innymi na:

  • Zwiększenie konkurencyjności na rynku
  • Wzrost potencjału pracowników, którzy chętnie podwyższają swoje umiejętności, kwalifikacje i stale zdobywają nową wiedzę
  • Wzrost efektywności pracy
  • Zwiększenie zdolności pracowników do dostosowywania się do nagłych zmian otoczenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji

Do jakich grup zawodowych kierowane są szkolenia dla kadr zarządzających?

Organizowane przez AVENHANSEN profesjonalne szkolenia dla kadry zarządzającej dotyczyć mogą różnych grup, a mianowicie:

Szkolenia dla pracowników działów kadr

Istotne miejsce w naszej ofercie zajmują szkolenia dla działu kadr. To właśnie kadrowi mają największą styczność z pracownikami w danej firmie, dlatego na ich odpowiednie przygotowanie, zarówno pod względem wiedzy, jak i umiejętności osobistych należy zwrócić szczególną uwagę. W ramach szkoleń dla kadry hr proponujemy między innymi szkolenia „Nowoczesne narzędzia selekcji pracowników, czyli rekrutacja w poszukiwaniu talentów” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Filarem decyzyjnym każdego przedsiębiorstwa jest kadra zarządzająca. Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania ze zróżnicowanych szkoleń dla kadr kierowniczych i zarządzających. Nasza oferta szkoleń dla kierowników spełnia oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, a w niej znajdą Państwo przykładowo profesjonalne szkolenie „Strategiczne zarządzanie firmą (MR)”. Doskonałą opcją szkolenia kadry kierowniczej jest też specjalnie przez nas opracowana „Leadership - narzędzia współczesnego przywództwa i motywowania pracowników”.

Szkolenia dla kadry menedżerskiej

Do współpracy szkoleniowej zachęcamy wszystkich menadżerów, którzy w każdej organizacji pełnią bardzo istotną rolę. Wymagania stawiane współczesnym menadżerom są coraz wyższe, dlatego tak ważny jest nieustanny rozwój osobisty i poszerzanie umiejętności poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach dla kadry managerskiej.

Proponujemy Państwu doskonałe szkolenia z zakresu zarządzania personelem dla kadry menedżerskiej, przygotowane specjalnie z myślą o tej grupie. W ofercie szkoleniowej AVENHANSEN menadżerowie mogą wybrać przykładowo następujące szkolenia: „Młody menadżer – jak stworzyć zwycięski zespół” oraz „Przywództwo w praktyce. Nowoczesne techniki zarządzania zespołem”.

Szkolenia dla kadry administracyjnej

Szczególne miejsce w ofercie AVENHANSEN zajmują szkolenia kadry administracyjnej, obejmujące przede wszystkim specjalistyczne szkolenia z obszaru kadr i płac. Wieloletnie doświadczenie w branży pokazało nam, że szkolenia kadry kierowniczej w administracji są bardzo potrzebne. Skupiamy swoją uwagę na szkoleniach dla kadr pomocy społecznej, szkoleniach dla kadry kierowniczej pup, szkoleniach dla kadry kierowniczej w administracji i innych.

Oto kilka wybranych propozycji z grupy szkoleń dla kadry administracyjnej:

Szkolenia kadr na potrzeby turystyki

Przygotowaliśmy dla Państwa również specjalną ofertę szkolenia kadr na potrzeby turystyki. Zapraszamy do podjęcia współpracy biura podróży, które chciałyby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku – proponujemy Państwu szkolenie „Trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji”.

Co wyróżnia szkolenia dla kadry zarządzającej, menadżerskiej i kierowniczej organizowane przez AVENHANSEN?

Nasze szkolenia menedżerskie prowadzone są przez trenerów z wysokimi kwalifikacjami, dlatego ich poziom jest niezwykle profesjonalny. Zawsze staramy się nasze szkolenia dla kadry kierowniczej dostosować do potrzeb konkretnych uczestników i celów, jakie mają być przez nich realizowane w firmie. Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia sprawia, że wiedza przyswajana jest w sposób przyjemny i skuteczny. Korzystamy z takich metod, jak wykłady, symulacje, ćwiczenia, różne gry oraz inne sprawdzone sposoby, których celem jest pomoc w nauce nowych rzeczy. Dla każdego uczestnika szkolenia dla kadr zarządzających przygotowujemy materiały dydaktyczne oraz certyfikat szkolenia.

Gdzie organizowane są szkolenia dla kadry kierowniczej?

Nasze szkolenia dla kadry kierowniczej szkół, menedżerów firm, pracowników administracji odbywają się w wielu dużych miastach w Polsce. Organizujemy je m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Łodzi, Katowicach oraz Poznaniu. Na miejsce spotkania z uczestnikami szkolenia wybieramy zwykle hotel lub sale konferencyjne. Przy szkoleniach zamkniętych miejsce spotkania z trenerem jest indywidualnie dopasowywane do uczestników.