Szkolenia dla Administracji Publicznej - dla Urzędników


SZKOLENIA W DOBREJ CENIE!

 

AVENHANSEN dla Administracji Publicznej - dla Urzędników

 

Jest nam niezmiernie miło pinformować, że od 1 września 2014 roku otwieramy nowy dział firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.

 

DZIAŁY SZKOLEŃ DLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
                     
KADRY I PŁACE   FINANSE PUBLICZNE KSIĘGOWOŚĆ PRAWO I PRZEPISY
         
ZASOBY LUDZKIE   PUBLIC RELATIONS UNIA EUROPEJSKA  
         

Firma AVENHANSEN od 2007r. specjalizuje się w realizacji szkoleń dla Pracowników Administracji Publicznej. Od początku naszej działalności zdążyliśmy doskonale poznać specyfikę Państwa pracy, co pozwala nam realizować szkolenia spełniające wszystkie Państwa oczekiwania. Nasi Trenerzy, to eksperci w swoich dziedzinach - praktycy, na co dzien zawodowo aktywni w strukturach Administracji Publicznej, z bardzo dużym doświadczeniem w szkoleniu Pracowników Urzędów i Instytucji. Programy szkoleń dla Państwa, wszystkie ćwiczenia oraz materiały szkoleniowe, każdorazowo dopasowujemy do specyfiki pracy danej instytucji, co gwarantuje maksymalna efektywność każdego szkolenia.

 

Możemy się pochwalić rzeszą zadowolonych ze współpracy z nami oraz powracających do nas Urzędów i Instytucji, ponieważ zawsze szkolenia dla Urzędników stanowiły i nadal są, bardzo ważną częścią naszej oferty.

 

Z naszych usług stale korzystają Urzędy Miast, Urzędy Marszałkowskie, Ministerstwa, a także Urzędy Gmin i Miast, Powiatów. REFERENCJE z naszych projektów znajdziecie Państwo na stronie: www.szkolenia.avenhansen.pl/referencje.html

 

Dla Państwa wygody i zadowolenia ze współpracy z nami, zajmujemy się również pełną obsługą logistyczną szkoleń. Jesteśmy gotowi spełnić Państwa indywidualne wymagania.

 

Nasz Zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kadr urzędów i instytucji. Jesteśmy przygotowani do pracy z Klientami z Administracji Publicznej, rozumiemy szereg procedur, przez które czasami trzeba przejść, aby dotrzeć do etapu ewaluacji szkoleń. Nie ma dla nas „trudnych Klientów” - są tylko wyzwania, którym stawiamy czoła i które motywują nas do wytężonej pracy.

 

Szkolenia otwarte dla AP   Szkolenia zamknięte dla AP
     

 

Trenerzy specjalizujący się w prowadzeniu szkoleń dla Administracji Publicznej

 

     

Anna Międlarz

Anna Międlarz

Trener, coach, praktyk z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach finansowych.
W swojej pracy zawodowej skutecznie zarządzała zespołami sprzedażowymi, współtworzyła systemy oceny i dodatkowego wynagradzania. Jako menedżer zarządzała produktem oraz prowadziła projekty związane z wdrażaniem nowych rozwiązań produktowych i systemowych w organizacji, za co w 2011 roku została wyróżniona Nagrodą Zarządu.

Poczytaj więcj »


 Iwona Sługocka

Iwona Sługocka

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz Szkoły Coachów Biznesu Grupy SET.
Posiada 10 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze budowania wizerunku organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i projektami, zdobyte w pracy administracji publicznej oraz  w branży filmowej i szkoleniowej.

Poczytaj więcj »

   
 Krzysztof Puchacz Krzysztof Puchacz

Prawnik, specjalista z zakresu finansów publicznych, kontroli zarządczej, zamówień publicznych oraz odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Doradca ds. zamówień publicznych i kontroli zarządczej w wielu jednostkach sektora finansów publicznych. Były wieloletni pracownik organu kontroli państwowej (główny inspektor kontroli).

Poczytaj więcj »