Szkolenia dla administracji Żory

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jesteśmy zdania, że na rozwój poprzez szkolenia urzędników zawsze jest dobra pora. W naszej ofercie umieściliśmy zróżnicowane tematycznie szkolenia dla administracji publicznej, ponieważ branża jest nad wyraz specyficzna i naszym zdaniem wymaga ona zindywidualizowanego podejścia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy śmiało stwierdzić, że inwestycja w szkolenia administracji jest zawsze opłacalna. Pragniemy zaproponować Państwu ogromny wachlarz tematów szkoleń dla pracowników administracji publicznej. W ofercie posiadamy zarówno specjalistyczne szkolenia administracyjne, jak i popularne szkolenia miękkie dla urzędników – każdy może znaleźć coś dla siebie.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Żorach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Żor

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Żorach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Żorski Urząd Pracy (ul. Osińska 48)
  • Urząd Miasta Żory (Aleja Wojska Polskiego 25)
  • Urząd Skarbowy w Żorach (ul. Wodzisławska 1)

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Żory

Żory należą do woj. śląskiego. To powiatowe miasto leży na południu Polski, na historycznym Górnym Śląsku, na Płaskowyżu Rybnickim, nad rzeką Rudą. Żory sąsiadują z powiatami rybnickim, mikołowskim i pszczyńskim, a także z miastami Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój. Żory stanowią siedzibę dekanatu i należą do Rybnickiego Okręgu Węglowego. W latach 70. i 80. XX w. Żory rozwijały się dzięki górnictwie węgla kamiennego oraz budową osieli z wielkiej płyty. Obecnie miasto przybrało charakter handlowo-usługowy – funkcjonuje tu Żorski Park Przemysłowy oraz podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W Żorach znajduje się wiele ciekawych obiektów zabytkowych: układ urbanistyczny, gotycki kościół św. Apostołów Filipa i Jakuba, plebania ewangelicka, fragmenty murów obronnych, dawny Dom Ludowy „Sala Polska”, kamienice na rynku, klasycystyczny pałac w Baranowicach i inne.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników