Szkolenia dla administracji Zielona Góra

⇐ powrót na stronę województwa lubuskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Chętnie dopasujemy proponowaną przez nas ofertę szkoleń dla urzędników i urzędów do indywidualnych Państwa oczekiwań i potrzeb. W obrębie tematyki szkoleń dla pracowników administracji publicznej uwzględniamy następujące działy: Unia Europejska, public relations, finanse publiczne, zasoby ludzkie, kadry i płace, księgowość czy prawo i przepisy. Jednocześnie pamiętamy, że praca urzędowa jest bardzo wymagająca i należy nieustannie rozwijać swoje osobiste umiejętności – dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne i efektywne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Zielonej Górze – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Zielonej Góry

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Zielonej Górze

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubuskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Zielona Góra

Zielona Góra to niezwykle urokliwe miasteczko zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Wraz z Nową Solą i Sulechowem wchodzi w skład tzw. Lubuskiego Trójmiasta. Zielona Góra zlokalizowana jest na zboczu doliny Odry, na jej przecięciu z pasmem wzgórz, zwanych Wałem Zielonogórskim. Miasto obfituje w liczne zabytki, przez co stanowi wspaniałe miejsce dla spragnionych poznawania nowych miejsc turystów. Na terenie Zielonej Góry znajdują się między innymi: Kościół pw. św. Jadwigi (najstarszy zabytek miasta), XIV-wieczne mury obronne i Cmentarz Żydowski. Miasto obfituje również w doskonałe do odpoczynku parki, zieleń miejską i skwery. W Zielonej Górze znajdują się ponadto takie instytucje, jak filharmonia, teatry, muzea, galerie oraz miejsca do rekreacji – Palmiarnia i Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa lubuskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji