Szkolenia dla administracji Zamość

⇐ powrót na stronę województwa lubelskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza oferta szkoleniowa w dużej mierze skupia się na szkoleniach pracowników administracji publicznej i urzędników, gdyż zauważamy bardzo duże zapotrzebowanie na różnego rodzaju szkolenia administracyjne. Tematyka szkoleń dla pracowników administracji publicznej, proponowana przez firmę AVENHANSEN, dobierana jest zawsze z najwyższą starannością. Podejmując współpracę szkoleniową z daną instytucją zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych Klientów. Zainteresowanym urzędom i instytucjom proponujemy szereg specjalistycznych szkoleń administracji, a także niezwykle atrakcyjne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Zamościu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Zamościa

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Zamościu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubelskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Zamość

Kto nie był w Zamościu – niech żałuje i zaraz naprawi ten błąd. Jest to bowiem jedno z najpiękniejszych miast na wschodzie Polski, związane z postacią Hetmana Wielkiego Koronnego – Jana Zamojskiego. Z uwagi na niezwykły układ architektoniczno-urbanistyczny Zamość zwany jest „perłą renesansu”, „Padwą północy” czy „Miastem arkad”. Warto odwiedzić to miasto ze względu na niepowtarzalny Rynek Wielki z barokowym ratuszem, a także piękne zabytki architektury, do których należą: Pałac Zamoyskich z końca XVI stulecia, XVII-wieczna Akademia Zamojska, Katedra Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła, Kościół św. Katarzyny czy mury obronne miasta z zachowanymi basztami i bramami. W Zamościu działają również muzea, galerie, domy kultury, kina i biblioteki, a ponadto obiekty sportowe – kąpieliska, korty tenisowe i skate parki.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Lubelszczyzny

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji