Szkolenia dla administracji Zachodniopomorskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wiele instytucji i urzędów stawia na rozwój pracowników. My zaś, mając świadomość ich oczekiwań, mamy w ofercie atrakcyjne tematy szkoleń dla pracowników administracji. Propozycje szkoleń administracji obejmują następujące obszary tematyczne: public relations, księgowość, prawo i przepisy, Unia Europejska i inne. Z naszej strony mogą Państwo również liczyć na profesjonalne i efektywne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Gwarantujemy, że poprzez udział w szkoleniach dla pracowników administracji publicznej uzyskają Państwo nowe kompetencje i najwyższej jakości wiedzę.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w województwie zachodniopomorskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Zachodniopomorskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Zachodniopomorskiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla zachodniopomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat województwa zachodniopomorskiego

Województwo zachodniopomorskie powstało w roku 1999 w wyniku reformy administracyjnej i leży w północno-zachodniej Polsce, nad Morzem Bałtyckim. Jego stolicą jest Szczecin. Województwo graniczy z województwami wielkopolskim i lubuskim na południu, pomorskim na wschodzie, a na zachodzie z Niemcami. Województwo słynie z licznych zabytków, które z pewnością staną się niezwykłą atrakcją dla każdego lubiącego zwiedzać. Należą do nich Brama Wolińska w Goleniowie, Zabytkowa willa w Międzyzdrojach, fort Anioła w Świnoujściu, latarnia morska w Kołobrzegu czy Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Wśród obiektów sakralnych warto wspomnieć o Kaplicy Templariuszy w Chwarszczanach czy zabytkowej kolegiacie w Stargardzie Szczecińskim. Wizytówką województwa są także zabytkowe młyny i wiatraki, jak również małe wodne elektrownie.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników