Szkolenia dla administracji Wrocław

⇐ powrót na stronę województwa dolnośląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Bogate doświadczenie w branży, a także kadra szkoleniowa o najlepszych kompetencjach sprawiają, że z powodzeniem organizujemy nawet najbardziej specjalistyczne szkolenia dla urzędników (urzędów) oraz pracowników administracji publicznej i efs. Jednocześnie nie zapominamy, że praca w urzędzie wymaga od pracowników również umiejętności osobistych takich, jak: komunikacja interpersonalna, budowanie zespołów, zarządzanie czasem, autoprezentacja i wiele innych, dlatego w naszej ofercie znajdują się atrakcyjne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny – oferujemy zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji, z możliwością dostosowania ich do konkretnych potrzeb i wymagań. Szkolenia administracyjne urzędników z AVENHANSEN to dobry wybór.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji we Wrocławiu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

 

Szkolenia dla pracowników administracji z Wrocławia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów we Wrocławiu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Wrocławia – pl. Nowy Targ 1-8
  • Wrocławski Urząd Pracy – ul. Gliniana 20-22
  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu – pl. Powstańców Warszawy 1
  • Urząd Skarbowy Wrocław (Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Stare Miasto, Śródmieście)

 

Szkolenia dla dolnośląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych, czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Wrocław

O Wrocławiu mówi się, że jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Jest stolicą województwa dolnośląskiego i czwartym co do liczby ludności miastem w Polsce, położonym na Nizinie Śląskiej nad rzeką Odrą wraz z jej dopływami. Wizytówką Wrocławia są liczne mosty – obecnie jest ich aż 220. Wśród najważniejszych zabytków Wrocławia należy wymienić Stary Ratusz na Rynku czy gotyckie kościoły. Uwagę zwracają także budynki Uniwersytetu Wrocławskiego w stylu barokowym, jak i neogotycki Dworzec Główny oraz słynna Hala Stulecia, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ratusz we Wrocławiu to jeden z najstarszych tego typu budynków w naszym kraju. Posiada najstarszy w Polsce zegar wieżowy i dzwon zegarowy. Ponadto, w jego piwnicach mieści się wyjątkowa restauracja, Piwnica Świdnicka – najstarsza w Europie (XIV wiek).

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Dolnośląskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji