Szkolenia dla administracji Włocławek

⇐ powrót na stronę województwa kujawsko-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Podczas wieloletniej naszej działalności zawsze towarzyszyła nam świadomość tego, że rozwój i pogłębianie wiedzy to nie tylko domena biznesu. To dlatego tak obszerną część naszej oferty postanowiliśmy poświęcić szkoleniom dla urzędników i urzędów. Jeśli zależy Państwu na wysokiej efektywności szkoleń administracyjnych, a poza tym ważna jest dla Państwa najlepsza kadra szkoleniowa – zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń dla administracji publicznej organizowanych przez AVENHANSEN. Specjalizujemy się między innymi w takich tematach, jak: księgowość, public relations, UE, prawo i przepisy czy zasoby ludzkie. Ponadto naszym Klientom proponujemy niezwykle przydatne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji we Włocławku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Włocławka

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów we Włocławku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla kujawsko-pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Włocławek

Włocławek jest powiatowym miastem leżącym w woj. kujawsko-pomorskim, przy ujściu Zgłowiączki, nad Wisłą, w Kotlinie Płockiej. Pod względem wielkości jest trzecim miastem w całym województwie. Włocławek w przeszłości wielokrotnie nazywany był stolicą Kujaw. Dużą część miasta stanowią tereny zielone, do których zalicza się: Park H. Sienkiewicza, Park W. Łokietka, Rezerwat przyrody Kulin oraz użytek ekologiczny w formie bagna. Z miastem sąsiaduje bezpośrednio Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. Niedaleko miasta funkcjonuje uzdrowisko Wieniec Zdrój. Włocławkowi patronuje bł. Michał Kozal – biskup oraz męczennik II wojny światowej. Do najciekawszych zabytków we Włocławku zalicza się m.in.: bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, plac Kopernika, kościół św. Witalisa, Wzorcownia, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. kujawsko-pomorskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji