Szkolenia dla administracji Warszawa

⇐ powrót na stronę województwa mazowieckiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Na co dzień pracownikom administracji stawiane są różnego rodzaju wymagania, my natomiast chcemy zadbać o ich rozwój zawodowy. Wśród proponowanych przez nas tematów szkoleń dla pracowników administracji każdy może znaleźć coś dla siebie. Szkolenia dla urzędów i urzędników dotykają obszarów zasobów ludzkich, księgowości, prawa, kadr i płac czy finansów publicznych; dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się szkolenia miękkie dla pracowników administracji. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z instytucjami i urzędami w zakresie szkoleń administracji – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Warszawie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Warszawy

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Warszawie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Warszawa

Warszawa – stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto w kraju, ogromny ośrodek kulturalny, naukowy, gospodarczy i polityczny. Zaliczana jest do najciekawszych miast w środkowej Europie. W skład Warszawy wchodzi 18 dzielnic. W Warszawie znajduje się siedziba Prezydenta, Rady Ministrów, Sejmu i Senatu, Narodowego Banku Polskiego i wielu innych ważnych instytucji. Warszawa została odznaczona Srebrnym Krzyżem Orderu Wojennego Virtuti Militari. Miasto jest jedyną europejską stolicą, która położona jest bezpośrednio obok parku narodowego (Kampinoski Park Narodowy, będący rezerwatem biosfery UNESCO). Warszawa jest  ponadto miastem o bogatej historii i licznych zabytkach, wśród których warto wymienić: Zamek Królewski, plac Zamkowy, Pałac w Wilanowie, kościół Wizytek, kolumna Zygmunta III Wazy, Plac Teatralny, Pałac Jabłonowskich czy Łazienki Królewskie.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z mazowieckiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji