Szkolenia dla administracji Warmińsko-Mazurskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Duża część naszej oferty szkoleniowej obejmuje szkolenia urzędników i pracowników administracji publicznej, ponieważ dostrzegamy spore zapotrzebowanie na tego typu szkolenia administracyjne. Proponowana przez firmę AVENHANSEN tematyka szkoleń dla pracowników administracji publicznej dobierana jest z najwyższą starannością. Za każdym razem bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania współpracującej z nami instytucji. Dla zainteresowanych Klientów proponujemy nie tylko szkolenia specjalistyczne, ale i – równie potrzebne – szkolenia miękkie dla pracowników administracji (urzędników).

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Warmii i Mazurach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

 W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Warmińsko-Mazurskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Warmińsko-Mazurskim

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla warmińsko-mazurskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat województwa warmińsko-mazurskiego

Województwo warmińsko-mazurskie leży w północno-wschodniej części kraju. Jego stolicą jest Olsztyn i obejmuje ono obszar 24,2 tys. km kwadratowych. Na północy województwo graniczy z Rosją (obwodem kaliningradzkim), zaś z pozostałych stron z województwami: kujawsko-pomorskim, mazowieckim, podlaskim i pomorskim. Główną wizytówką województwa warmińsko-mazurskiego są jeziora. To właśnie tam znajduje się Pojezierze Mazurskie, w skład którego wchodzą: największe jezioro Śniardwy oraz mniejsze – Mamry, Jeziorak, Wigry czy Hańcza. Dużą część obszaru, bo aż 30%, stanowią też lasy. Na terenie województwa znajduje się aż 110 rezerwatów przyrody, a także 71 obszarów chronionego krajobrazu. Główne centra kultury sztuki to Olsztyn, Elbląg, Ełk, Olsztynek i Frombork.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników państwowych