Szkolenia dla administracji Wałbrzych

⇐ powrót na stronę województwa dolnośląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Dla wszystkich urzędów i instytucji proponujemy niezwykle atrakcyjne tematy szkoleń dla pracowników administracji. Dzięki naszej doskonałej kadrze trenerskiej oraz wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w zróżnicowanych szkoleniach dla urzędników i urzędów. Nasza oferta obejmuje zarówno specjalistyczne obszary tematyczne (kadry i płace, finanse publiczne, prawo i przepisy, księgowość, public relations, UE, zasoby ludzkie), jak również atrakcyjne i efektywne szkolenia miękkie dla pracowników administracji. Pragniemy Państwa zapewnić, iż inwestycja w profesjonalne szkolenia dla administracji publicznej wpłynie bezpośrednio na rozwój instytucji w licznych jej obszarach.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Wałbrzychu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Wałbrzycha

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Wałbrzychu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla dolnośląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat miasta Wałbrzych

Wałbrzych to niezwykle urokliwe miasto województwa dolnośląskiego. Stanowi prężny ośrodek przemysłowy i do niedawna było czołowym ośrodkiem produkcji ceramiki w Polsce. Miasto zlokalizowane jest nad rzeką Pełcznicą, na terenie Pogórza Zachodniosudeckiego i co do wielkości jest drugim po Wrocławiu miastem w województwie. Na terenie Wałbrzycha znajduje się wiele zabytków architektury sakralnej i mieszczańskiej. Odwiedzając miasto warto zobaczyć takie obiekty, jak Zamek Książ, palmiarnię w dzielnicy Lubiechów, Stare Miasto, a także kościoły – Kolegiatę NMP Bolesnej i Świętych Aniołów Stróżów, kościół św. Jerzego, św. Józefa czy Zmartwychwstania Pańskiego. Warto też odwiedzić następujące miejsca: Filharmonię Sudecką, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego czy Wałbrzyską Galerię Sztuki na terenie Zamku Książ.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa dolnośląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji