Szkolenia dla administracji Tychy

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wiemy, iż urzędnik powinien być zmotywowaną i kompetentną osobą. Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników administracji publicznej i urzędników, dbamy nieustannie o to, aby były realizowane profesjonalnie. Ten cel osiągamy, gdyż tematykę szkoleń dla pracowników administracji często dostosowujemy do Państwa konkretnych wymagań i problemów. AVENHANSEN posiada w swojej ofercie przede wszystkim zróżnicowane i specjalistyczne szkolenia administracyjne, jednak to nie wszystko – mamy dla Państwa również wiele godnych uwagi szkoleń miękkich dla urzędników, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych Klientów.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Tychach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Tychów

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Tychach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Tychy

Tychy to jedno z większych miast województwa śląskiego. Miasto położone jest na Górnym Śląsku, w zlewni Wisła Mała, u dorzecza Wisły. Od strony południowej, wschodniej oraz zachodniej miasto otoczone jest Lasami Pszczyńskimi, zaś od strony północnej rozciągają się Lasy Katowicko-Murckowskie. Bardzo charakterystycznym zjawiskiem w Tychach są niemal codziennie wiejące wiatry, przez co Tychy określa się jako miasto przeciągów. Jeśli chodzi o architekturę Tychów, na uwagę zasługuje osiedle Anna, które jest przykładem socrealistycznej architektury polskiej. Osiedle to nie zostało co prawda wpisane do rejestru zabytkach, jednak miasto uznało go za podlegający ochronie zespół. W Tychach funkcjonuje wiele galerii sztuki, muzeów, teatrów i grup teatralnych. Odbywają się tam rozmaite imprezy cykliczne, np. Tyskie Spotkania Teatralne.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji