Szkolenia dla administracji Toruń

⇐ powrót na stronę województwa kujawsko-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeżeli Państwa celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu public relations, zasobów ludzkich, prawa i przepisów czy finansów publicznych – zapraszamy do współpracy z nami w ramach profesjonalnych szkoleń dla urzędów i pracowników administracji publicznej. Nasi najlepsi trenerzy, jak też wieloletnie szkolenie w obszarze szkoleń administracyjnych dają nam komfort podjęcia wszelkich wyzwań.  Specjalizujemy się w szkoleniach urzędników i administracji, zaś w naszej szkoleniowej ofercie można znaleźć zróżnicowane propozycje tematów szkoleń dla pracowników administracji, w skład których wchodzą również szkolenia miękkie dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Toruniu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Torunia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Toruniu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla kujawsko-pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych

 

Kilka słów na temat miasta Toruń

Toruń to jedno z największych i najokazalszych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Położony jest nad Wisłą i Drwęcą. Jego część lewobrzeżna leży na Kujawach, natomiast dzielnice prawobrzeżne – na Pomorzu. Toruń zalicza się do najstarszych polskich miast, a jego historia sięga roku 1230 i działalności Krzyżaków. Na jego terenie znajduje się mnóstwo godnych uwagi zabytków, a są to m.in.: XIII-wieczna Krzywa Wieża, gotyckie kościoły św. Janów Chrzciciela i Ewangelisty, Wniebowzięcia NMP czy św. Jakuba, ruiny krzyżackiego zamku, gotycki most, średniowieczne obwarowania miejskie czy też gotyckie kamienice i barokowe pałace miejskie. Z Toruniem związana jest ponadto działalność Mikołaja Kopernika. Miasto słynie również z wyrobu najpyszniejszych w kraju pierników. Warto odwiedzić liczne muzea, centra kultury, a także obserwatorium astronomiczne.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa kujawsko-pomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji