Szkolenia dla administracji Świnoujście

⇐ powrót na stronę województwa zachodnio-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza oferta szkoleniowa skupia wiele szkoleń dla administracji o niezwykle skonkretyzowanej tematyce. Dokładny przebieg szkolenia urzędników uzależniony jest zwykle od potrzeb danego urzędu – zawsze bierzemy to pod uwagę. Świetni trenerzy oraz wieloletnie doświadczenie to klucz do naszego sukcesu w realizacji szkoleń administracyjnych. W obrębie szkoleń dla urzędników i urzędów pragniemy zaprezentować Państwu także szkolenia miękkie dla pracowników administracji, które pozwalają rozwijać osobiste umiejętności – tak przydatne w pracy i w życiu prywatnym.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Świnoujściu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Świnoujścia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Świnoujściu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Świnoujście (ul. Wojska Polskiego 1/5)
  • Świnoujski Urząd Pracy (ul. Wojska Polskiego 1/2a)
  • Urząd Skarbowy w Świnoujściu (ul. Pułaskiego 7)

 

Szkolenia dla zachodniopomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Świnoujście

Świnoujście to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast znajdujących się na polskim wybrzeżu. Położone jest na terenie województwa zachodniopomorskiego, w północno-zachodniej części Polski. To jedyne miasto w Polsce, które leży na kilkudziesięciu wyspach, z czego tylko trzy są zamieszkałe – Wolin, Uznam i Karsibór. Granicami Świnoujścia są: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie, Niemcy oraz gmina Międzyzdroje. Wyjątkowe położenie Świnoujścia decyduje o jego wielu obliczach. Jest to jeden z czterech najważniejszych polskich portów i baza marynarki wojennej, a jednocześnie popularne uzdrowisko oraz atrakcyjna miejscowość turystyczna. Świnoujście posiada bardzo korzystne warunki rozwoju gospodarski morskiej i turystyki – wszystko za sprawą niezwykłego położenia. Terminal promów morskich jest ważnym ogniwem, łączącym Skandynawię z Europą Południową i Środkową.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. zachodniopomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji