Szkolenia dla administracji Świętokrzyskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Mamy świadomość, że rozwój umiejętności oraz pogłębianie wiedzy nie są domeną wyłącznie biznesu i z tego powodu tak duża część oferty szkoleniowej to różnego rodzaju szkolenia dla urzędników (urzędów). Jeżeli wysoka efektywność przeprowadzanych szkoleń dla administracji jest dla Państwa istotna, a jednocześnie zależy Państwu na fachowej kadrze trenerskiej – proponowana przez nas opcja szkoleń dla pracowników administracji publicznej to doskonały wybór. Realizujemy szkolenia specjalistyczne z takich dziedzin, jak między innymi: kadry i płace, prawo i przepisy, zasoby ludzkie czy public relations. Specjalizujemy się też w szkoleniach miękkich dla urzędników i pracowników administracji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w województwie świętokrzyskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Świętokrzyskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w woj. świętokrzyskim

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla świętokrzyskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat województwa świętokrzyskiego

W południowej części Polski centralnej swoje położenie ma województwo świętokrzyskie. Leży ono w obrębie Wyżyny Małopolskiej, granicząc z województwami: lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, podkarpackim i śląskim. Przez województwo świętokrzyskie przepływają między innymi: Wisła, Nida, Pilica, Nidzica, Kamienna czy Lubrzanka, a najcharakterystyczniejszy jego element stanowią Góry Świętokrzyskie. Województwo świętokrzyskie słynne jest z przemysłu metalowego, maszynowego, budowlanego, ceramicznego, odlewniczego i energetycznego, znajdują się tam ponadto: Świętokrzyski Park Narodowy, 9 parków krajobrazowych i 67 rezerwatów przyrody. Z turystycznych atrakcji wymienić można zamek w Chęcinach, Jaskinię Raj, pałac w Oblęgorku, Sandomierz czy baseny mineralne Solec-Zdrój.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników państwowych