Szkolenia dla administracji Świętochłowice

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zależało nam na poszerzeniu oferty o najwyższej jakości szkolenia dla urzędników i urzędów, gdyż wiemy, jak ważny jest ciągły rozwój podczas pracy w dowolnej instytucji. Często dostosowujemy tematykę szkoleń dla pracowników administracji do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W ramach oferty szkoleniowej realizujemy bardzo cenne szkolenia miękkie dla urzędników, które obejmują m.in. takie tematy, jak: negocjacje, zarządzanie czasem czy komunikacja interpersonalna. Współpraca z AVENHANSEN w zakresie profesjonalnych szkoleń administracji publicznej to gwarancja uzyskania specjalistycznej wiedzy i przydatnych umiejętności osobistych.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Świętochłowicach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Świętochłowic

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Świętochłowicach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Świętochłowice

Świętochłowice to powiatowe miasto woj. śląskiego, zlokalizowane na Górnym Śląsku, w południowej części Polski, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Świętochłowice są na trzecim miejscu w Polsce pod względem gęstości zaludnienia, a jednocześnie są najmniejszym miastem powiatowym pod względem zajmowanej powierzchni. Intensywny rozwój miasta opierał się przede wszystkim na przemyśle ciężkim – hutniczym i górniczym. Obecnie w Świętochłowicach funkcjonuje dawna Huta Florian – stanowi ona teraz część koncernu ArcelorMittal Poland. Najwyższe wzniesienie Świętochłowic to Góra Hugona, a najniżej położona jest dolina Lipinki. Najciekawsze zabytki w mieście to: dawne Zakłady Cynkowe „Silesia”, kościół ewangelicki Jana Chrzciciela, kościół Matki Boskiej Różańcowej, kościół św. Piotra i Pawła, wieża ciśnień czy też były ratusz.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji