Szkolenia Administracji Suwałki

⇐ powrót na stronę województwa podlaskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jesteśmy głęboko przekonani, że na rozwój zawsze jest odpowiednia pora. Uwzględniliśmy w naszej ofercie szkolenia dla urzędów i administracji, gdyż branża ta jest bardzo specyficzna i wymaga nadzwyczaj indywidualnego podejścia, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój. Lata doświadczeń w obszarze szkoleń pokazały nami, iż w szkolenia dla administracji publicznej warto inwestować. Proponujemy Państwu szeroką tematykę szkoleń dla pracowników administracji. Nasza oferta obejmuje nie tylko specjalistyczne szkolenia administracyjne (z dużą dawką wiedzy), ale też zróżnicowane szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Suwałkach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Suwałki

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Suwałkach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Gminy Suwałki – ul. Tadeusza Kościuszki 71
  • Suwalski Urząd Pracy – ul. Tadeusza Kościuszki 71a
  • Suwałki – Urząd Miasta – ul. Mickiewicza 1
  • Urząd Skarbowy w Suwałkach – ul. 1 Maja 2a

 

Szkolenia dla podlaskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Suwałki

Suwałki są miastem powiatowym położonym w woj. podlaskim, w północno-wschodniej części naszego kraju, nad rzeką Czarna Hańcza. Suwałki stanowią drugie co do wielkości miasto w woj. podlaskim oraz kulturalne centrum Suwalszczyzny. Suwałki zlokalizowane są na terenach zasobnych w rudy wanadu, ołowiu, żelaza i rzadkiego tytanu. Obecnie jednak nie są eksploatowane między innymi ze względu na obecność Zielonych Płuc Polski i ochronę środowiska. Niedaleko Suwałk położony jest Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy. Suwałki to ośrodek przemysłu spożywczego, drzewnego oraz materiałów budowlanych. Na uwagę zasługują następujące obiekty architektoniczne: Ulica Kościuszki, park Konstytucji 3 Maja, konkatedra św. Aleksandra, cerkiew prawosławna Wszystkich Świętych i dawny ratusz. W Suwałkach znajduje się Zalew Arkadia, nad którym rozciąga się miejska plaża

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Podlasia

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji