Szkolenia dla administracji Sosnowiec

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli pragną Państwo pogłębić swoją wiedzę z zakresu public relations, finansów publicznych albo zasobów ludzkich, zachęcamy do podjęcia współpracy z nami w ramach efektywnych i profesjonalnych szkoleń dla pracowników administracji publicznej (urzędów). Nieustannie podejmujemy wyzwania w obszarze szkoleń administracyjnych – wszystko to możemy osiągnąć dzięki bogatemu doświadczeniu oraz najlepszej kadrze trenerskiej. Specjalizujemy się w szkoleniach w administracji publicznej, a nasza oferta zawiera liczne tematy szkoleń dla pracowników administracji, wśród których znajdują się też interesujące szkolenia miękkie dla urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Sosnowcu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Sosnowca

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Sosnowcu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Sosnowiecki Urząd Pracy – ul. Rzeźnicza 12
  • Sosnowiecki Urząd Skarbowy – ul. 3 Maja 20
  • Urząd Miasta w Sosnowcu – Aleja Zwycięstwa 20

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Sosnowiec

Sosnowiec to historyczna część zachodniej Małopolski. Jest miastem powiatowym położonym na południu Polski, na terenie województwa śląskiego, w Zagłębiu Dąbrowskim, na Wyżynie Śląskiej, nad trzema rzekami: Białą Przemszą, Czarną Przemszą i Brynicą. Znajduje się we wschodnim obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pod względem liczby mieszkańców jest na pierwszym miejscu w Zagłębiu Dąbrowskim, na trzecim miejscu w województwie (zaraz po Katowicach oraz Częstochowie) i na piętnastym miejscu w kraju. Sosnowiec graniczy z następującymi miastami: Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sławków, Mysłowice, Jaworzno, Katowice. Nazwę miasto zawdzięcza borom sosnowym, które porastały te tereny przed rokiem 1830. Pośród zabytków Sosnowca na uwagę zasługują między innymi: Zamek Sielecki, Pałac Dietla, Pałac Wilhelma, Dom Ludowy, Dwór Mieroszewskich, Katedra Wniebowzięcia NMP.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów