Szkolenia dla administracji Sopot

⇐ powrót na stronę województwa pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli zależy Państwu na pogłębieniu wiedzy z obszaru public relations, zasobów ludzkich, finansów publicznych bądź prawa i przepisów – zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie wysokiej jakości szkoleń dla urzędów i pracowników administracji publicznej. Nasza doskonała kadra trenerów, jak też wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń administracyjnych pozwalają nam na podejmowanie licznych wyzwań. Specjalizujemy się w szkoleniach dla urzędów, zaś w naszej ofercie znaleźć można bardzo wiele różnych tematów szkoleń dla pracowników administracji – są wśród nich również szkolenia miękkie dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Sopocie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Sopotu

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Sopocie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Sopot

Sopot jest przepiękną nadmorską turystyczną miejscowością, posiadającą status uzdrowiska. Wspólnie z Gdańskiem i Gdynią stanowi aglomerację trójmiejską. Sopot osłonięty jest od strony lądu zalesionymi morenowymi wzgórzami, zaś od strony Bałtyku znajduje się Półwysep  Helski – dzięki temu, wody nad sopockimi plażami są dużo cieplejsze od innych miejsc nad morzem. Miasto charakteryzuje się niepowtarzalnym charakterem, który nadają mu secesyjne wille i kamieniczki, otoczone drzewami. Ponad 60% terenu miasta stanowi zieleń. Każdego roku do Sopotu przybywa ponad dwa miliony wczasowiczów i turystów. Wszystko dzięki niezwykłym walorom naturalnego krajobrazu, licznym imprezom rozrywkowo-kulturalnym, a także atrakcyjnym obiektom rekreacyjno-wypoczynkowym. Charakterystycznym miejscem w Sopocie jest drewniane molo – najdłuższe w Europie.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa pomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji