Szkolenia dla administracji Słupsk

⇐ powrót na stronę województwa pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom – z przyjemnością prezentujemy ofertę przydatnych i ciekawych szkoleń dla administracji i urzędów. Świetnie zdajemy sobie sprawę, iż praca urzędowa wymaga ciągłego rozwoju kompetencji, a także znajomości skomplikowanych procedur. Oferowana przez naszą firmę tematyka szkoleń dla pracowników administracji obejmuje: prawo i przepisy, finanse publiczne, księgowość, kadry i płace, UE i inne. Jednocześnie nie zapominamy o treningu umiejętności osobistych – atrakcyjna opcja dla instytucji to nasze szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Słupsku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Słupska

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Słupsku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Słupski Urząd Skarbowy – ul. Szczecińska 59
  • Urząd Miasta Słupsk – Plac Zwycięstwa 3
  • Słupski Urząd Pracy – ul. Leszczyńskiego 8
  • Urząd Gminy w Słupsku – ul. Sportowa 34

 

Szkolenia dla pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Słupsk

W północnej części Polski, na terenie województwa pomorskiego znajduje się Słupsk. Jest to miasto powiatowe, leżące nad rzeką Słupią, w odległości 18 kilometrów od Morza Bałtyckiego, na pobrzeżu Koszalińskim. Miasto należy do historycznego Pomorza Zachodniego. Miasto zalicza się do najpiękniejszych miejsc na terenie Pomorza Środkowego. Słupsk stanowi ważny ośrodek przemysłu maszynowego (przede wszystkim maszyny rolnicze), obuwniczego, okiennego, samochodowego (ciężarówki i autobusy) oraz tworzyw sztucznych. Miastu patronuje błogosławiony Bronisław Kostkowski. W Słupsku wyszczególnionych jest siedem dzielnic: Ryczewo, Nadrzecze, Niepodległości, Śródmieście, Zatorze, Westerplatte, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Słupsk, dzięki bliskości Bałtyku, charakteryzuje się klimatem morskim.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Pomorza

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników