Szkolenia dla administracji Siemianowice Śląskie

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasze mocne punkty to profesjonalna kadra trenerska oraz wieloletnie doświadczenie. Stale nawiązujemy współpracę z wieloma instytucjami, które chcą inwestować w rozwój pracowników dzięki ich udziałowi w najwyższej jakości szkoleniach dla urzędników. Uwielbiamy podejmować trudne wyzwania. W ramach szkoleń w administracji publicznej do Klientów zawsze staramy się podchodzić w sposób indywidualny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ciekawe szkolenia miękkie dla urzędników, jak też szereg różnych, specjalistycznych tematów szkoleń dla pracowników administracji. Jeżeli chcą Państwo zdobyć nowe, unikalne umiejętności i merytoryczną wiedzę – serdecznie polecamy nasze szkolenia dla pracowników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Siemianowicach Śląskich – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Siemianowic Śląskich

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Siemianowicach Śląskich

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Siemianowicki Urząd Pracy – ul. Wyzwolenia 17
  • Urząd Miasta Siemianowice Śląskie – ul. Jana Pawła II 10
  • Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich – ul. gen. Karola Świerczewskiego 84

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie to miasto położone nad rzeką Brynicą, na garbie chorzowsko-bytomskim, w południowej części Polski, w woj. śląskim, na Górnym Śląsku i Wyżynie Śląskiej. Miasto jest jednym z ośrodków konurbacji górnośląskiej i należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Siemianowice Śląskie graniczą z Chorzowem, Czeladzią, Katowicami, Wojkowicami oraz Piekarami Śląskimi. Ponad 45% powierzchni miasta stanowią tereny zielone, co sprawia, że Siemianowice Śląskie są pod tym względem w czołówce jeśli chodzi o całą aglomerację katowicką. Na terenie miasta żyje 10 gatunków płazów, 90 gatunków ptaków, ssaki i gryzonie. Występuje tu także 21 okazów chronionych roślin. Będąc w Siemianowicach warto zwiedzić m.in.: Pałac w Siemianowicach, Pałac w Michałkowicach, pałacyk romantyczny w Parku Górnik, kościół św. Krzyża, kościół Marcina Lutra, ratusz czy Willę Fitznera.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji