Szkolenia dla administracji Siedlce

⇐ powrót na stronę województwa mazowieckiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza doskonała kadra trenerska i bogate doświadczenie w branży sprawiają, że może podejmować się organizacji licznych, profesjonalnych szkoleń dla urzędników i pracowników administracji publicznej z dowolnej instytucji. Prezentowana przez nas oferta szkoleń dla administracji zawiera szkolenia miękkie dla urzędników, jak też inne, zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji (np. public relations, księgowość, finanse publiczne). Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami każdą instytucję, która chce zadbać o rozwój swoich pracowników poprzez ich udział w specjalistycznych szkoleniach dla urzędników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Siedlcach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Siedlec

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Siedlcach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Siedlecki Urząd Skarbowy – ul. Piłsudskiego 68
  • Urząd Miasta Siedlce – Skwer Niepodległości 2
  • Urząd Pracy w Siedlcach – ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21
  • Siedlecki Urząd Gminy – ul. Asłanowicza 10

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Siedlce

Siedlce to powiatowe miasto leżące na wschodzie Polski, na terenie województwa mazowieckiego, pomiędzy dwiema rzekami (Helenką i Muchawką), na Południowym Podlasiu i Wysoczyźnie Siedleckiej. Miasto Siedlce jest siedzibą rzymskokatolickiej kurii diecezji siedleckiej. Jest lokalnym i ponadlokalnym centrum gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturalnym. Na obszarze Siedlec znajduje się aż 14 pomników przyrody. Pod względem liczby ludności Siedlce zajmują czwarte miejsce w województwie mazowieckim – zaraz po Warszawie, Radomiu oraz Płocku. Wśród zabytków znajdujących się w Siedlcach warto wymienić: Zespół pałacowo-ogrodowy, Ratusz miejski „Jacek”, Kaplicę św. Krzyża, Kościół katedralny Niepokalanego Poczęcia NMP, Kolumnę Teksańską i Lapidarium. W Siedlcach znajduje się jedyny w kraju obraz El Greca, jest to „Ekstaza świętego Franciszka”.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa mazowieckiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji