Szkolenia dla administracji Rzeszów

⇐ powrót na stronę województwa podkarpackiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Z ogromną przyjemnością dopasujemy naszą ofertę szkoleń dla urzędów i urzędników do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. W ramach tematyki szkoleń dla pracowników administracji i urzędników znajdują się takie obszary zainteresowań, jak: zasoby ludzkie, finanse publiczne, public relations, kadry i płace, prawo i przepisy, księgowość oraz Unia Europejska. Nie zapominamy ponadto, iż praca w każdym urzędzie jest wymagająca – należy stale dbać o rozwój umiejętności osobistych – stąd nasza propozycja bardzo atrakcyjnych i efektywnych szkoleń miękkich dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Rzeszowie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Rzeszowa

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Rzeszowie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podkarpackich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Rzeszów

Rzeszów to przepiękne miasto południowo-wschodniej Polski, a zarazem stolica województwa podkarpackiego. Leży na pograniczu Pogórza Środkowobeskidzkiego i Kotliny Sandomierskiej nad rzeką Wisłok. Inne rzeki w granicach Rzeszowa to: Strug, Mikośka, Przywra, Młynówka, Czekaj, Hermanówka, Krzypopa i Paryja. Na terenie Rzeszowa znajdują się liczne parki i tereny leśne. Do najważniejszych z nich należą: Park Kultury i Wypoczynku z Olszynkami, Ogród Miejski im. Solidarności, Park Cieplińskiego, Park Inwalidów Wojennych i Park Myśli Papieskiej. Działają tu także Podkarpacki Park Naukowo-technologiczny, którego fundamenty stanowi przemysł farmaceutyczny i lotniczy, największy producent sprzętu AGD w Polsce – firma Zelmer, a także producent leków – Sanofi Aventis. W Rzeszowie produkowane są też silniki do samolotów F-16.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Podkarpacia

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów