Szkolenia dla administracji Rybnik

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. W codziennej pracy urzędnicy muszą stawiać czoła licznym wymaganiom. Jako profesjonalna i doświadczona firma szkoleniowa pragniemy ułatwić rozwój pracownikom instytucji. W oferowanej przez nas różnorodnej gamie tematów szkoleń dla pracowników administracji z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasze szkolenia dla urzędów i urzędników dotykają takich kwestii, jak chociażby public relations, zasoby ludzkie, finanse publiczne, prawo i przepisy i inne. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników. Zapewniamy, że podejmujemy każde wyzwanie – zachęcamy do współpracy z AVENHANSEN w ramach profesjonalnych szkoleń dla administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Rybniku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Rybnika

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Rybniku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Rybnik

Dziewiąte miejsce pod względem liczby ludności w woj. śląskim zajmuje Rybnik. To miasto położone na Płaskowyżu Rybnickim (część Wyżyny Śląskiej), na Górnym Śląsku, nad rzekami Rudą i Nacyną, w obrębie Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. Rybnik graniczy z miastem Żory oraz powiatami: raciborskim, rybnickim, gliwickim i wodzisławskim. Najwyższe wzniesienie w Rybniku to Góra Grzybówka. Na liście największych miast w kraju, pod względem powierzchni Rybnik zajmuje 14 miejsce, a pod względem liczby ludności – 25. W mieście funkcjonuje Rybnickie Centrum Kultury, skupiające m.in. kino „Kultura”, Filharmonię Rybnicką, Teatr Ziemi Rybnickiej i Galerię Sztuk Rybnickiego Ośrodka Kultury. Do najważniejszych zabytków Rybnika zalicza się: Bazylikę św. Antoniego, dawny ratusz miejski, zamek piastowski, wieżę ciśnień, drewniany kościół św. Katarzyny czy zabytkową Kopalnię „Ignacy”.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników