Szkolenia dla administracji Ruda Śląska

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zwracamy się do Państwa z naszą ofertą efektywnych i profesjonalnych szkoleń dla administracji i urzędów. Świadomi tego, jak wymagająca jest codzienna praca w instytucji administracji publicznej, proponujemy naszym Klientom szereg najlepszych tematów szkoleń dla pracowników administracji. Tematy szkoleń administracyjnych obejmują przykładowo: public relations, UE, finanse publiczne czy zasoby ludzkie. Równie atrakcyjną opcją w ramach oferty szkoleniowej AVENHANSEN są ponadto szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Rudzie Śląskiej – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Rudy Śląskiej

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Rudzie Śląskiej

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Ruda Śląska – Plac Jana Pawła II 6
  • Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej – ul. Ballestremów 16
  • Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej – ul. Kokotek 6

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Ruda Śląska

W województwie śląskim w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, na Górnym Śląsku znajduje się Ruda Śląska. To powiatowe miasto powstało w 1959 roku z połączenia dwóch miast: Nowego Bytomia i Rudy. Miasto granicy z Zabrzem, Świętochłowicami, Katowicami, Bytomiem, Chorzowem, Paniówkami i Mikołowem. Oto niektóre zabytki, które koniecznie trzeba zwiedzić, będąc w Rudzie Śląskiej: kościół św. Marii Magdaleny, kościół ścięcia św. Jana Chrzciciela, młyn nad rzeką Kłodnicą, Pałacyk Donnersmarcków, Grodzisko Kochłowickie, Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes, kolonia robotnicza Ficinus. Funkcjonują tam również kina, muzea, domy kultury i kluby muzyczne. Ruda Śląska jest dobrym miejscem na działalność inwestycyjną, głównie ze względu na atrakcyjne położenie – w centrum konurbacji górnośląskiej oraz w pobliżu autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów