Szkolenia dla administracji Radom

⇐ powrót na stronę województwa mazowieckiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Od wielu lat towarzyszy nam świadomość, iż pogłębienie wiedzy i rozwój umiejętności to nie tylko domena biznesu – z tego względu tak dużą część naszej oferty szkoleniowej poświęciliśmy szkoleniom dla urzędów i urzędników. Jeśli jest dla Państwa istotna wysoka efektywność szkoleń administracyjnych, a ponadto zależy Państwu na najlepszej kadrze szkoleniowej – oferowana przez AVENHANSEN opcja szkoleń dla administracji publicznej to trafiony wybór. Mamy doświadczenie w szkoleniach specjalistycznych z takich tematów, jak m.in.: prawo i przepisy, księgowość, zasoby ludzkie czy UE. Naszą specjalnością są jednocześnie efektywne i ciekawe szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Radomiu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Radomia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Radomiu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Radom

Wbrew obiegowej opinii Radom jest przeuroczym miastem, położonym na terenie województwa mazowieckiego, w centralnej Polsce.  Zajmuje czternaste miejsce w Polsce co do wielkości i niewiele osób wie, że było to miasto królewskie. Na terenie Radomia funkcjonuje mnóstwo godnych uwagi obiektów. Działa tu aż 9 parków, malownicze zalewy, a także przepiękne podmiejskie zielone tereny. Warto wybrać się do jednego z dwóch aquaparków, SPA czy klubu tenisowego. Dla fanów miejskiej architektury godne polecenia są zabytki takie, jak kościół św. Wacława, św. Jana Chrzciciela, klasztor oo. Bernardynów czy ss. benedyktynek. Wśród zabytków świeckich warto odwiedzić Grodzisko Piotrówka, pozostałości miejskich obwarowań, Zamek Królewski, Resursę Obywatelską, starą elektrownię oraz klasycystyczne rogatki miejskie.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Mazowsza

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji