Szkolenia Administracji Przemyśl

⇐ powrót na stronę województwa podkarpackiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Dużą część naszej oferty obejmują szkolenia urzędników i pracowników administracji publicznej – dostrzegamy bowiem ogromne zapotrzebowanie na różnego rodzaju szkolenia administracyjne. Proponowana przez naszą firmę tematyka szkoleń dla pracowników administracji została dobrana z najwyższą starannością. Zawsze wracamy uwagę na indywidualne potrzeby instytucji, z którymi współpracujemy. Zainteresowanym Klientom, oprócz specjalistycznych szkoleń urzędników, proponujemy też doskonałe szkolenia miękkie dla urzędników (pracowników administracji).

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Przemyślu  – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Przemyśla

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Przemyślu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podkarpackich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Przemyśl

Nad Sanem, w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim leży powiatowe miasto Przemyśl. Jest to najstarsze miasto w tym rejonie oraz jedno z najstarszych miast w całym kraju. Przemyśl zlokalizowany jest w odległości 14 kilometrów od Ukrainy. To miasto kilku obrządków i wyznań – mieszkają tam przedstawiciele rzymskokatoliccy, grekokatolicy, prawosławni, protestanci i Świadkowie Jehowy. W Przemyślu i jego okolicach znajduje się wiele zabytków godnych uwagi. Zaliczają się do nich chociażby: Muzeum Archidiecezjalne, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, zamek w Krasiczynie, kompleks sakralny w Kalwarii Pacławskiej, arboretum w Bolestraszycach, Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich, dworek Stanisława Orzechowskiego, Archikatedra Wniebowzięcia NMP i św. Jana Chrzciciela, forty Twierdzy Przemyśl czy bunkry Linii Mołotowa.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Podkarpacia

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji